کد خبر: 93972 A

حدادعادل در ضیافت افطار رسانه های اصولگرا:

جریان اصولگرایی آماده کمک به دولت حجت الاسلام روحانی است و منتظریم تا ایشان برنامه های خود را آغاز نمایند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه گروهی سعی دارند کسانی را که به روحانی رای ندادند "افراطی" جلوه دهند، گفت: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

به گزارش ایلنا، غلامعلی حدادعادل در مراسم ضیافت افطار رسانه های اصولگرا با اشاره به ارزش و اهمیت استفاده از ماه رمضان در رشد معنوی انسان گفت: باید تلاش کنیم از این فرصت برای رشد درجات تقوا و نزدیکی به خداوند متعال استفاده کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در ادامه ضمن تشکر از تلاش رسانه های اصولگرا در دوران انتخابات ریاست جمهوری، جهت گیری فعالیت های آینده جریان اصولگرا را در سه شاخه برشمرد؛وی اولین وظیفه جریان اصولگرا را مطالعه، آسیب شناسی و نقد رفتار گذشته این جریان دانست و افزود: دومین وظیفه اصولگرایان، برنامه ریزی و ترسیم استراتژی آینده با توجه به تغییرات به وجود آمده در ساختار سیاسی کشور است.

حدادعادل تصریح کرد: سومین حوزه ای که جریان اصولگرا باید نسبت به آن اهتمام داشته باشد نظارت بر رفتار دولت آینده و تصمیم گیری در خصوص رفتار این جریان در نسبت با دولت یازدهم است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان در قسمت دیگر سخنان خود در جمع رسانه های اصولگرا با اشاره به پیش رو بودن معرفی وزرای دولت یازدهم خاطرنشان ساخت: نمایندگان مردم نباید به گزینه هایی که می خواهند مملکت را به ۱۸ تیر ۷۸ بکشانند رای بدهند.

وی با اشاره به این که گروهی در مجلس و بیرون از مجلس سعی دارند ۴۹.۷ درصد از مردم را که به دکتر روحانی رای نداده اند «افراطی» جلوه دهند، تصریح کرد: هرکس به دکتر روحانی رای نداده افراطی نیست.

حدادعادل افزود: افراطی کسانی هستند که ۱۸ تیر ۷۸ و فتنه ۸۸ را رقم زدند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان با طرح این مسئله که امروز رسانه ها در خط مقدم دفاع از اصولگرایی هستند، تصریح کرد: جریان اصولگرایی آماده کمک به دولت حجت الاسلام روحانی است و منتظریم تا ایشان برنامه های خود را آغاز نمایند.

حدادعادل در پایان سخنان خود در ضیافت افطار رسانه های اصولگرا تاکید کرد: موفقیت روحانی، پیروزی کشور و موفقیت نهاد روحانیت است.

بنا بر گزارش «نماینده»، پیش از صحبت های دکتر حدادعادل، مقدسی مدیرعامل خبرگزاری مهر، موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، قلی زاده مدیرعامل خبرگزاری تسنیم و مقدم فر معاون فرهنگی سپاه به ایراد سخن پرداختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر