کد خبر: 99 A

انتقاد عسگراولادی از سخت گیری ها علیه ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی؛/تکرار

نباید اصلاح طلبان و یا اصولگرایانی که با ما هم سلیقه نیستند، را تخریب کنیم، بلکه باید اخلاق اسلامی را رعایت کنیم.

ایلنا: دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری بر رعایت اخلاق اسلامی در رقابت‌های سیاسی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، حبیب الله عسگر اولادی، با اشاره به گفتمان سازی در کشور، اظهار کرد: گفتمان سازی در کشور و در هر مقطع از انتخابات باید بر اساس آهنگ امام و رهبری باشد.

وی تصریح کرد: گفتمان از درون‌اش باید برنامه بیرون بیاید، در غیر این‌صورت برای انتخابات مفید نیست.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به نحوه رقابت در کشور گفت: رقابت دارای دو بخش منازعه و مناقشه است، در مناقشه در رقابت‌های انتخاباتی، هر کسی نقش خود را باید بگوید و این‌که گفتمان و برنامه‌اش چیست، اما در منازعه، دو طرف رقابت می‌خواهند همدیگر را از بین ببرند.

وی افزود: در رقابت نباید آهنگ نزاع داشت و باید سعی کنیم با نقش رقیب برخورد نکنیم، ما حق نداریم بگوییم اصلاح طلبان نیرویی نیستند و یا طرفداران آن‌ها افسردگی روانی دارند. ما معتقدیم اصلاح طلبانی که اسلام، نظام جمهوری اسلامی، قانون اساسی و خط امام و رهبری را قبول دارند به شرط تائید شورای نگهبان در درون مجموعه نظام هستند.

عسگر اولادی تصریح کرد: رقیب را نتوان حقیر و بیچاره شمرد. اگر ما رقیب را حقیر، بیچاره و دچار افسردگی معرفی کنیم، رقابت سالم را رعایت نکرده‌ایم. ما باید در انتخابات نقش خود که برنامه و گفتمان ما است را بگوییم و نقش رقیب را کمرنگ نکنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متاسفانه برخی سخت گیری‌هایی راجع به آیت الله هاشمی رفسنجانی و آقای ناطق نوری می‌شود که اگر ما به وضعیت دنیای اسلام نگاه کنیم می‌بینیم که آن‌ها چراغ برداشته و به دنبال افرادی مانند هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری می‌گردند و ما اگر در داخل کشور وحدت می‌خواهیم نباید احساساتی برخورد کنیم.

وی افزود: نباید اصلاح طلبان و یا اصولگرایانی که با ما هم سلیقه نیستند، را تخریب کنیم، بلکه باید اخلاق اسلامی را رعایت کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: شورای نگهبان زمانی که صلاحیت نامزدی را تائید کرد آن فرد از نامزد‌های انتخابات است و نباید او را تخریب کرد.

وی افزود: جبهه پایداری و جبهه ایستادگی اگر در انتخابات صلاحیتشان تائید شود و حتی اگر سلایق آن‌ها با ما تفاوت داشته باشد توسط شورای نگهبان صالح تائید شده‌اند، اما ما باید به جانب کسانی در انتخابات حرکت کنیم که آهنگ ولایت را آزمایش داده‌اند و از امتحان ولایتپذیری و ولایتمداری سربلند بیرون آمده‌اند.

عسگر اولادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که سیاست جدای از علم و علم جدای از سیاست نیست و علم باید در خدمت سیاست‌های کلان نظام باشد.

وی با اشاره به پیشرفت جوانان در کشور گفت: سلام خدا بر جوانان نیرومند میهن اسلامی که برای کشور افتخار آفرینی کردند و هرچند از داخل برخی مشکلات وجود داشت اما با مقاومت توانستند پیروزی را برای نظام جمهوری اسلامی رقم بزنند.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان تاکید کرد: ما برای انتخابات باید از امثال این جوان‌ها یادگرفته و در پایبندی به آهنگ رهبری مقاومت کنیم و در رقابت‌ها منازعه با رقبا و خودمحوری و خودبینی نداشته باشیم و سعی کنیم در رقابت اصول خود را حفظ کنیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر