کد خبر: 99072 A

سید حسن خمینی:

مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه و سخن دولت محترم چشم دوخته‌اند/ ان شاءالله این دولت بتواند مشکلات مختلف در زمینه معیشت و مسائل داخلی و خارجی را از پیش رو بردارد/انتظار حل مشكلات را در کوتاه مدت نداریم.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی اظهار داشت: در جامعه شاهد هستیم که مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه و سخن دوستان عزیز در دولت محترم چشم دوخته‌اند که آن را مغتنم می‌دانیم و آن را نقطه قوت دولت عزیز می‌دانیم و مثل مردم چشم امید به آینده سرزمین مقدسمان داریم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار امام در مراسم تجدید میثاق هیئت دولت با آرمان‌های امام راحل گفت: در آغازین روزهای هفته دولت حضور برادر بسیار عزیز و گرامی ریاست محترم جمهوری جناب آقای روحانی را به همراه عزیزان بزرگوار هیات محترم دولت و وزیران توانمند و خدوم که به حمدالله با نگاه تیزبین و دقیق آقای روحانی انتخاب شدند را به حرم مطهر امام خیر مقدم عرض می‌کنم و امیدوارم‌‌ همان گونه که سرور بزرگوارمان آقای روحانی فرمودند ان شاءالله این دولت بتواند مشکلات مختلف در زمینه معیشت و مسائل داخلی و خارجی را از پیش رو بردارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی ادامه داد: در جامعه شاهد هستیم که مردم با امید بسیار زیادی به فکر، دست و اندیشه و سخن دوستان عزیز در دولت محترم چشم دوخته‌اند که آن را مغتنم می‌دانیم و آن را نقطه قوت دولت عزیز می‌دانیم و مثل مردم چشم امید به آینده سرزمین مقدسمان داریم، البته مشکلات مختلف روی هم انباشته شده است که انتظار حل آن‌ها در کوتاه مدت را نداریم.

یادگار امام افزود: اما رویه مناسب و شیب حل مشکلات باید مطلوب باشد. جا دارد از برادرانمان که در دولت زمان امام و بعد از آن خدمت کردند، تشکر کنیم.

وی در پایان بار دیگر برای دولت جدید آرزوی موفقیت در خدمت کرد و برای شهیدان رجایی و باهنر علو درجات مسألت کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر