کد خبر: 99114 A

با صدور پیامی؛

یادآوری خلوص در کردار و صمیمیت در رفتار آن عزیز در انجام مسئولیت‌ها و فعالیت‌ها تأسف و اندوه از دست دادنش را دو چندان می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی درگذشت یکی از اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های ‌اسلامی دانشجویان مستقل را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است:

«با دریغ و افسوس سانحه ناگواری که موجب از دست رفتن عضو محترم شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های ‌اسلامی دانشجویان مستقل گردید موجب بسی تألم و تأثر است و به دشواری به باور می‌نشیند.

دانشجوی عزیزمان جناب آقای معین رئیسی از جمله جوانان وارسته و فرهیخته دانشگاه بود که دوران دانشجویی خود را در جهاد علمی و سیاسی و در مسیر پیشبرد ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی سپری کرد و با پشتکاری ‌خالصانه و تلاشی‌ مجدانه در مسیر اعتلا و کمال جنبش‌دانشجویی مسلمان گام برداشت.

یادآوری خلوص در کردار و صمیمیت در رفتار آن عزیز در انجام مسئولیت‌ها و فعالیت‌ها تأسف و اندوه از دست دادنش را دو چندان می‌کند.

اینجانب تسلیت و تعزیت خود را به خانواده مکرم و دوستان و آشنایان ایشان خصوصاً اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل و جنبش دانشجویی مسلمان تقدیم می‌کنم و از خداوند منان مسالت می‌کنم تا رحمت واسعه خود را بر این عزیز نازل فرمایند و به خانواده داغدارش صبر و رضا عنایت فرمایند.»

به گزارش ایسنا، معین رئیسی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور صبح امروز در بیمارستان حضرت رسول(ص) دار فانی را وداع گفت.

این دانش‌آموخته دانشگاه شاهد بر اثر سانحه رانندگی از ناحیه سر دچار آسیب جدی شد. او که پس از عمل جراحی پنج ساعته در روزهای گذشته در بیمارستان حضرت رسول(ص) در بیهوشی کامل به سر می‌برد، صبح امروز درگذشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر