کد خبر: 99238 A

وزیر دفاع:

اگر روحیه گسستن از خود و پیوستن به حق حاکم شود، می‌توانیم به همه اهدافمان برسیم و هیچ مانعی نمی‌تواند حرکت ما را متوقف کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اگر روحیه گسستن از خود و پیوستن به حق حاکم شود، می‌توانیم به همه اهدافمان برسیم و هیچ مانعی نمی‌تواند حرکت ما را متوقف کند.

به گزارش ایلنا، حسین دهقان، به مناسبت هفته دولت در جمع معاونان، مدیران و کارکنان وزارت دفاع تاکید کرد: باید با بکارگیری همه ظرفیت‌ها و تحمل سختی‌ها خالصانه قدم برداریم تا لطف و عنایت خدا نیز شامل حال ما شود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره دو خدمتگزار صدیق، فدایی تمام عیار و تربیت یافته حضرت امام (ره) و مکتب سرخ تشیع، شهیدان رجایی و باهنر گفت: خون این شهیدان بزرگوار ضمن نقش بر آب کردن تمامی توطئه‌ها و اهداف شیطانی دشمنان که درصدد بازگرداندن نظام سلطه و استبداد بودند، روحیه ایثار و خدمت خالصانه را در کالبد جامعه تزریق کرد.

وزیر دفاع رمز ماندگاری و الگو شدن شهیدانی همچون بهشتی، رجایی و باهنر را از خود گذشتن و به حق پیوستن دانست و افزود: اگر بخواهیم تداوم‌بخش راه شهیدان و تحقق‌بخش آرمان‌های بلند امام شهیدان(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) باشیم باید این روحیه را در همه امور نصب‌العین خود قرار دهیم.

وی رضایت فرماندهی معظم کل قوا و پشتیبانی مؤثر از نیروهای مسلح به بهترین شکل و در بالاترین سطح را از راهبردهای وزارت دفاع برشمرد و تصریح کرد: باید با وحدت، همدلی و تقویت فضای ایمانی و اسلامی در سایه تدابیر مقام معظم رهبری به عنوان یک سرباز فداکار، آگاهانه، متعهدانه و دلسوزانه مأموریت و تکالیفی را که برعهده داریم به نحو احسن به سرمنزل مقصود برسانیم.

دهقان با اشاره به جایگاه شایسته وزارت دفاع در دولت و نیروهای مسلح نیز اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم با همه وجود و با کار و تلاش مضاعف، از این جایگاه صیانت و روز به روز آن را ارتقا بخشیم و راهی که شهیدان و بزرگان در وزارت دفاع در دوره‌های قبلی پیمودند با شتاب و نشاط بیشتری ادامه دهیم.

وزیر دفاع، حاکمیت فضای نقد منصفانه، نصیحت مشفقانه و امر به معروف و نهی از منکر را از عوامل پیشرفت و کاهنده ضریب اشتباهات عنوان کرد و گفت: با خیرخواهی در حق همدیگر، راه تعالی و کمال فردی و اجتماعی را هموار کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه "وزارت دفاع در بالاترین سطح، پشتوانه اقتدار ملی است"، اظهار کرد: امیدوارم با مدد الهی بتوانیم خدمتگزارانی صدیق، صالح، فداکار و پرتلاش برای نظام، رهبری معظم انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح و مردم عزیز ایران باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر