کد خبر: 99360 A

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه:

دشمنان ما هرکدام در باتلاقی از مشکلات گیر کرده‌اند و ما با اشراف کامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه کشورمان را به شدت پاسخ می‌‌دهیم.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمنان ما هرکدام در باتلاقی از مشکلات گیر کرده‌اند و ما با اشراف کامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه کشورمان را به شدت پاسخ می‌ دهیم.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقی در حاشیه همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش، بصیرت‌افزایی و افزایش آمادگی معنوی فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه در راستای تقویت آمادگی نظامی است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه به همراه سایر یگان‌های نیروهای مسلح همواره آمادگی خود را حفظ کرده است و امروز این نیرو از توانایی و آمادگی رزمی بالا برخوردار است و روحیه کارکنان در سطح عالی قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، آمادگی سپاه برای پاسخگویی به تهدیدات را کامل ارزیابی کرد و گفت: اگر تهدیدی باشد، نیروهای مسلح مقتدر کشور پاسخگو خواهند بود و نیروی زمینی سپاه برای مقابله با هر تهدیدی از آمادگی بسیار کامل برخوردار است.

بر اساس این گزارش، همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت سه روز در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر