کد خبر: 103296 A

حقیقت‌پور در گفت‌وگو با ایلنا:

امریكا تحت فشار افكار عمومی از حمله به سوریه منصرف شدچرا كه بهانه دولتمردان امریكا مبنی بر استفاده سوریه از سلاح‌های شیمیایی مورد قبول افكار عمومی جهان بالاخص خود امریكایی‌ها و اروپایی‌ها قرار نگرفت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با اشاره به عقب نشینی امریکا از حمله به سوریه گفت:امریکا به این نتیجه رسید كه حمله به سوریه می‌تواند منجر به حمله به رژیم صهیونیستی شود و موجودیت این رژیم غاصب را به مخاطره بیاندازد.

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس نهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت:امریكا تحت فشار افكار عمومی از حمله به سوریه منصرف شدچرا كه بهانه دولتمردان امریكا مبنی بر استفاده سوریه از سلاح‌های شیمیایی مورد قبول افكار عمومی جهان بالاخص خود امریكایی‌ها و اروپایی‌ها قرار نگرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر ان، امریکا به این نتیجه رسید كه حمله به سوریه می‌تواند منجر به حمله به رژیم صهیونیستی شود و موجودیت این رژیم غاصب را به مخاطره بیاندازد بنابراین از حمله کوتاه و کم شدت نیز منصرف شد.

وی ادامه داد: دولتمردان امریکا متوجه عواقب سنگین این حمله شده و احساس كردند با این جنگ جهان را به یک عرصه دوقطبی تبدیل خواهند كرد و در نهایت نتیجه این معادلات به نفع مقاومت خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر