کد خبر: 10944 A

نماینده لاهیجان:

ما در ۴ سال به مردم گفتیم عدالت است، حق است، آزادی است اما در ۴ سال بعد به آن‌ها گفته‌ایم اشتباه کرده‌ایم و باید بروید.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از پایه و اساس نظارت درست انجام می‌شد این همه اتهام نثار ملت نمی‌شد باور کنید که مشکل در نظام اجرایی تقنینی و نظارت است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ایرج ندیمی در راستای موافقت با طرح الحاق دو تبصره به ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی حق التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش درصحن علنی امروز مجلس خطاب به نمایندگان گفت: چرا در راستای تقنین قوانین درست رفتار نمی‌کنیم و ۴ سال مردم را به صحنه می‌آوریم و بعد از ۴ سال به آن‌ها می‌گوییم که بروند در این ۴ سال ما اشتباه کرده‌ایم.

وی افزود: ما در ۴ سال به مردم گفتیم عدالت است، حق است، آزادی است اما در ۴ سال بعد به آن‌ها گفته‌ایم اشتباه کرده‌ایم و باید بروید.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه مشکل در ما و در نظام اجرایی و نظارت است گفت: اگر نظارت از اول و پایه درست اجرا می‌شد در حال حاضر اتهام نثار ملت نمی‌شد و باور کنید که رفتار ما غلط است.

وی با بیان این مطلب که معمار انقلاب اسلامی ایران انقلاب را آفرید تا حکم و قول نمایندگان به ملت قول سدید باشد گفت: ما برای مردم در یک دوره‌ای حق ایجاد می‌کنیم و ۴ سال بعد به آن‌ها می‌گوییم اشتباه کرده‌ایم و باید بروند این مردم شایسته توهین و استهزاء نیستند و چرا باید در مقابل رفتار ما این گونه پاسخ پس بدهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر