کد خبر: 10987 A

در صحن علنی مجلس؛

بنده در مخالفت با یک طرح از واژه‌ای استفاده کردم که درست نبود لذا از عموم مردم نمایندگان محترم مجلس و آقای کوچکی‌نژاد که در این باره به بنده تذکر دادند، عذرخواهی می‌کنم.

نماینده مردم بوکان به دلیل استعمال واژه پارتی‌بازی برای حق‌التدریسی‌ها و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی از مردم و نمایندگان مجلس عذرخواهی کرد.

به گزارش ایلنا، محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) که در مخالفت با طرح الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش گفته بود حق‌التدریسی‌ها و آموزش‌یاران می‌خواهند پارتی‌بازی کنند، به دلیل استعمال واژه پارتی‌بازی از مردم و نمایندگان مجلس عذرخواهی کرد.

وی افزود: بنده در مخالفت با یک طرح از واژه‌ای استفاده کردم که درست نبود لذا از عموم مردم نمایندگان محترم مجلس و آقای کوچکی‌نژاد که در این باره به بنده تذکر دادند، عذرخواهی می‌کنم.

نماینده مردم بوکان گفت: اینکه نظر بنده درباره یک طرح یا لایحه نسبت به سال گذشته تغییر کرده است اشکالی ندارد چرا که این دلیل تکامل ماست. همانطور که در روایات آمده است دو روز مؤمن نباید مثل هم باشد، بنده نیز نظرم درباره یک موضوع تغییر می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر