کد خبر: 11012 A

ممبینی از پاسخ به سوال باهنر طفره رفت؛

اگر نمی‌خواهید جواب دهید مساله چیز دیگری است اما ما می‌گوییم دولت ارز را به چه نرخی فروخته است که معاونت راهبردی رئیس جمهوری از پاسخ به سوال باهنر طفره رفت.

معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور از پاسخ به سوال باهنر در زمینه اینکه دولت ارز را به چه نرخی فروخته است طفره رفت و پاسخی به سوال باهنر نداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا رحیم ممبینی معاون بودجه معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور که امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شده بود در مخالفت از تصویب طرح دو فوریتی حمایت از سرمایه گذاری‌های عمرانی و تولید ملی و اصلاح قانون بودجه سال ۹۱ کل کشور در صحن علنی امروز حاضر شده بود در مخالفت مطالبی را مطرح کرد که با پرسش باهنر مواجه شد.

محمدرضا باهنر ضمن پایان ایرادات ممبینی خطاب به وی گفت: به نمایندگان مجلس بگویید که دولت ارز را با چه نرخی فروخته است.

وی در پاسخ به نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: قانون بودجه را نمایندگان در نظر دارند اصلاح کنند در حالی که قانون بودجه اولی اشکالی نداشت و فروش ارز به نرخ روز اعمال می‌شده اما اگر بانک مرکزی به نرخ روز ارز را نمی‌فروشد این را باید از رئیس بانک پرسید.

باهنر در ادامه به ممبینی گفت: اگر نمی‌خواهید جواب دهید مساله چیز دیگری است اما ما می‌گوییم دولت ارز را به چه نرخی فروخته است که معاونت راهبردی رئیس جمهوری از پاسخ به سوال باهنر طفره رفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر