کد خبر: 1261 A

بخشایشی در گفتگو با ایلنا؛

در صورت حمله اسرائیل به ایران این رژیم کمتر از یک ماه از صحنه جهان محو می‌شود/اگر اسرائیل بخواهد کوچکترین تعرضی به خاک ایران کند قطعا با موشک‌های تولید شده توسط جوانان غیور کشورمان پاسخ دندان شکنی دریافت خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل می‌داند اگر به ایران حمله کند در ظرف کمتر از یک ماه از صحنه جهان محو خواهد شد. 

احمد بخشایشی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه تهدیدهای اسرائیل علیه ایران نشان از ضعف بین المللی آنان است گفت: تهدید حمله اسرائیل به ایران لاف بزرگ سردمداران صهیونسیم در جامعه جهانی است. 

وی با اشاره به این مطلب که اسرائیل در این تهدید‌ها دو هدف را دنبال می‌کند، افزود: اسرائیل به دلیل اینکه در داخل خود دچار شکاف سیاسی شده است با تهدید حمله به تسهیلات هسته‌ای ایران به دنبال مخفی کردن شکاف درونی خود است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اسرائیل با این تهدید‌ها در نظر دارد در آغاز برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران کشورمان را متشنج در جامعه جهانی جلوه دهد و با این روش قدیمی از حضور سران در ایران جلوگیری کند. 

نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل در نظر دارد امریکا را در بازی بزرگ جنگ علیه ایران وارد کند و با بهره گیری از روش تهدید حمله علیه تاسیسات هسته‌ای آمریکا را وادار به فشار آوردن بر ایران در تحریم‌ها کند. 

بخشایش گفت: اسرائیل به دلیل اینکه گل سر سبد کشورهای غربی به شمار می‌رود سردمداران کشورهای غربی در برخورد با تهدیدهای اسرائیل و سیاست‌های جنگ‌طلبانه این رژیم جنایتکار رفتار دوگانه به خود می‌گیرند. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اینکه رسانه‌های جمعی آمریکا در اختیار عده‌ای از ثروتمندان اسرائیل است لذا دولت آمریکا تمام مالیاتی را که مردم آمریکا به دولت پرداخت می‌کنند در اختیار این گروه اندک قرار می‌دهد. 

نماینده اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل هرگز نخواهد توانست به ایران حمله کند. 

بخشایشی با بیان اینکه اسرائیل از روی ترس و ضعف خود است که در جهان فریاد حمله به ایران را سر می‌دهدگفت: اسرائیل می‌داند اگر به ایران حمله کند در ظرف کمتر از یک ماه از صحنه جهان محو خواهد شد. 

وی گفت: اگر اسرائیل بخواهد کوچکترین تعرضی به خاک ایران کند قطعا با موشک‌های تولید شده توسط جوانان غیور کشورمان پاسخ دندان شکنی دریافت خواهد کرد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: امریکا هرگز به ایران حمله نخواهد کرد و اگر این چنین باشد بداند که ملت ایران با اتحاد و همدلی و یکپارچه انتقام ۳۳ ساله خود را از این رژیم غاصب به دلیل اهانت‌ها و گستاخی‌هایش خواهد گرفت.

موشک تهیدات اسرائیل ثروتمندان اسرائیلی مالیات آمریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر