کد خبر: 12727 A

وقوع سیل و سیلاب و سایر حوادث و سوانح طبیعی که هر از چندگاهی در کشور رخ می‌دهد، ضرورت برنامه‌ریزی در جهت مقابله و پیشگیری از بروز خسارات و کاهش اثرات بلایای طبیعی از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط را پراهمیت می‌سازد.

رییس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در پیامی با خانواده‌های جان ‌باختگان و خسارت‌دیدگان حادثه سیل اخیر در استان مازندران ابراز همدردی کرد.

به گزارش ایلنا از اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی در این پیام، از وقوع حادثه سیل در بخش‌هایی از استان مازندران به ویژه شهرستان بهشهر که منجر به وارد آمدن آسیب‌ها و خسارات فراوان و جان باختن تعدای از هموطنان شد، ابراز تاسف کرده است.

لاریجانی، افزود: وقوع سیل و سیلاب و سایر حوادث و سوانح طبیعی که هر از چندگاهی در کشور رخ می‌دهد، ضرورت برنامه‌ریزی در جهت مقابله و پیشگیری از بروز خسارات و کاهش اثرات بلایای طبیعی از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط را پراهمیت می‌سازد.

وی ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان و خسارت‌دیدگان این حادثه، بر تسریع در امدادرسانی و کمک به مردم مناطق سیل‌زده از سوی دست‌اندرکاران و مسوولان مربوطه تاکید کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه پیام خود از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت کرده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر