کد خبر: 1953 A

علی لو در گفتگو با ایلنا:

بررسی وضعیت خودرو سازان مهم‌ترین اولویت کاری اعضایکمیسیون صنایع و معادن است/سوء مدیریت دلیل اصلی آسیب صنایع کوچک در کشور است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برای برون رفت از مشكلات اقتصادی ضروری است که مجلس کمیسیون ویژه اقتصاد مقاومتی را در اسرع وقت تشکیل دهد. 

علی علی لو در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه مهم‌ترین اولویت کاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بررسی وضعیت خودرو سازان در ایران است گفت: اعضای کمیسیون صنایع و معادن در اولین هفته پس از تعطیلات بررسی وضعیت خودروسازان را در دستور کار دارند. 

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت:در اقتصاد داخلی بخصوص در بخش صنایع سوء مدیریت داریم و به همین دلیل صنایع در ایران دچار آسیب شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشاتی که از سوی صنایع به کمیسیون ارجاع می‌شود گزارشات نگران کننده‌ای است كه منشاء اكثر آنها سوء مدیریت است. 

وی تصریح کرد: صنایع کوچک در ایران به دلیل اینکه مورد حمایت بنگاههای تولیدی قرار نمی‌گیرند لذا در معرض آسیب هستند و مجلس شورای اسلامی باید در این زمینه بی‌تفاوت نباشد و برای حل مشکل می‌بایست گام‌های اساسی بردارد.

اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر