کد خبر: 2007 A

در بازدید کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مراکز صنعتی استان مازندران مطرح شد؛

دولت دست صنعت گران را برای پیشرفت کشور بفشارد/ در راستای حمایت دولت در بخش تولیدی و صنعتی است که می‌توانیم بگوییم که از واحدهای تولیدی و صنعتی کشورهای همسایه و دیگر کشورهای جهان پیشی گرفته‌ایم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: واحد‌ها تولیدی و صنعتی استان مازندران نیازمند کمک دولت هستند و لازم است دولت در ادامه مسیر دست صنعت گران را برای پیشرفت در کشور بفشارد.

کمال الدین پیر موذن در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان مازندران، گفت: اعضا کمیسیون صنایع و معادن به درخواست نماینده بابل و قائم شهر از واحدهای تولیدی و صنایع این استان بازدید به عمل می‌آورند. 

وی در ادامه افزود: در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی مازندران رئیس و نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن اعضا را در این بازدید همراهی می‌کنند. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضا کمیسییون صنایع و معادن در قالب ۵ گروه از واحدهای تولیدی و صنعتی استان مازندران بازدید به عمل می‌آورند و تاکنون نیز از واحدهای تولیدی ایران خودرو، اندشه ایمنی سازان، پیشرو پلاستیک و پلی امیر استان بازدید کرده‌اند. 

نماینده اردبیل و نمین در مجلس شورای اسلامی گفت: در این بازدید توسعه مراکز تولیدی و صنعتی در استان مثبت ارزیابی می‌شود اما این واحد‌ها نیازمند کمک دولت هستند و لازم است دولت در ادامه مسیر دست صنعت گران را برای پیشرفت در کشور بفشارد. 

پیر موذن تصریح کرد: در راستای حمایت دولت در بخش تولیدی و صنعتی است که می‌توانیم بگوییم که از واحدهای تولیدی و صنعتی کشورهای همسایه و دیگر کشورهای جهان پیشی گرفته‌ایم. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه انسانی اعضای کمیسیون در نظر دارند به استان‌های کشور سفر کنند. بازدید از مراکز تولیدی و صنعتی استان مازندران اولین سفر اعضای کمیسیون به شمار می‌رود.

بازدید از مراکز تولیدی کمک دولت به بخش تولید کمیسیون صنایع و معادن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر