کد خبر: 292 A

به جای پیگیری مشکلات معیشتی مردم در مجلس؛

اساسنامه فراکسیون "اصولگرایان فراگیر" بررسی شد/موضوعات روز کشور از بحث‌های فراکسیون نبوده است/ اعضای شورای مرکزی اصولگرایان فراگیر مشخص شدند.

ایلنا: با وجود مشکلات معیشتی و گرانی های افسار گسیخته در جامعه،اصولگرایان که با شعار رفع تنگناهای اقتصادی و خدمت به مردم به خانه ملت راه یافتند تاکنون بیشتر وقت خود را به تشکیل فراکسیون های جدید و رقابت های پایان ناپذیر میان خود گذرانده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هنوز مسئله گروکشی برخی از نمایندگان بر سر اعتبارنامه های یکدیگر و اتلاف وقت مجلس نهم در روزهای آغازین خود در اوج مشکلات اقتصادی و تحریم های دشمنان که در نهایت با عذرخواهی یکی از نمایندگان اصولگرا پایان یافت از یاد نرفته که این بار تشکیل فراکسیون های متعدد اصولگرایی و اختلافات پایان ناپذیر میان این جریان سیاسی از جمله اخباری است که می توان آن را در لابه لای اخبار رسانه‌های کشور مشاهده کرد.

اصولگرایان که بر سر رقابت برای تشکیل هیات رییسه مجلس به دو فراکسیون اصولگرایان و رهروان ولایت تقسیم شدند هر چه پیشتر می‌روند فراکسیون های بیشتری را نیز بوجود می‌آورند. البته پر واضح است که وجود این فراکسیون ها نه به منظور حل مشکلات مردم که تنها به دلیل اختلافات روزافزون سیاسی میان اعضای این جریان است.

در همین رابطه عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره تشکیل فراکسیون جدید اصولگرایان فراگیر به خبرنگار ایلنا گفت: هیئت رئیسه فراکسیون از سوی اعضا در جلسه روز گذشته انتخاب نشدند و انتخاب این افراد به جلسه بعد موکول شد.عبداکریم جمیری در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه جلسه مجمع مشترک اصولگرایان عصر دیروز در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار کرد: اعضا فراکسیون اصولگرایان فراگیر عصر روز گذشته اساسنامه این فراکسیون را بررسی کردند.وی افزود: در جلسه اعضای شورای مرکزی نیز از سوی اعضا فراکسیون مشخص شدند.عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعضا فراکسیون فراگیر اصولگرایان روز گذشته تنها موضوع اساسنامه را بررسی کردند واز دیگر موضوعات روز کشور در این فراکسیون بحث و بررسی نشد.عضو فراکسیون اصولگرایان فراگیر گفت: هیئت رئیسه فراکسیون از سوی اعضا در جلسه روز گذشته انتخاب نشدند و انتخاب این افراد نیز به جلسه بعد موکول شد.


البته با توجه وجود رقابت های سیاسی میان اعضای جریان اصولگرایی باید در روزهای آینده نیز منتظر تشکیل فراکسیون های دیگر با اسامی مختلف باشیم فراکسیون هایی که تنها برای ادامه رقابت های سیاسی ایجاد می شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر