کد خبر: 32220 A

انتقاد وزیر سابق از عملکرد دولت؛

بهتر است دولت در این ماه های پایانی، خویشتن دار باشد/دولت به گونه ای عمل کند که مدیریت چند ماهه اش را متزلزل نکند تا بتواند کار خود را ادامه دهد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس نهم با انتقاد از برخی جابه جایی‌ها در ماه‌های پایانی عمر دولت دهم اظهار داشت: ‌بهتر است دولت در این ماه‌های پایانی، خویشتن‌دار باشد.

میرکاظمی با اشاره به این مطلب به خبرنگار پارلمانی ایلنا تاکید کرد: ‌ متاسفانه رئیس دولت دست به برخی تغییرات می‌زند که اصلا درست نیست.

وی ادامه داد: ‌تغییرات استانداران و وزرا در شرایطی که چند ماه بیشتر تا پایان دولت دهم نمانده است فایده‌ای ندارد.

نماینده تهران در مجلس نهم شورای اسلامی اظهار داشت: ‌ الان خیلی از نمایندگان مجلس به بعضی از وزرای دولت اعتراض دارند اما به دلیل اینکه چند ماه بیشتر از عمر مفید دولت دهم باقی نمانده است، می‌خواهند بگذارند که دولت در همین مدت بتواند کارش را ادامه دهد. از همین رو دست نگه داشته است.

میرکاظمی با تاکید بر اینکه دولت دهم باید خویشتن داری کند، یادآور شد: ‌ بهتر است دولت به گونه‌ای عمل کند که مدیریت چند ماهه‌اش را متزلزل نکند تا بتواند کار خود را ادامه دهد.

این نماینده مجلس همچنین با انتقاد از نحوه اجرایی شدن طرح هدفمند شدن یارانه‌ها اظهار داشت: ‌ انتظار داشتیم که دولت بتواند ارز را به خوبی مدیریت کند اما این ضعف را ما به صورت دقیق ملاحظه کردیم.

وی ادامه داد: ‌ انتظار داشتیم مدیریت بر بانک‌ها خیلی قوی‌تر باشد و ما از سیستم بانکی و مالی انتظار دیگری داشتیم که محقق نشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر