کد خبر: 37145 A

نماینده میانه با ایلنا مطرح کرد:

شروط نمایندگان را خلاف اصل قانون اساسی می‌دانم/طبق قانون اساسی رئیس جمهور می‌تواند در صحن علنی حضور یابد و گزارشی را به نمایندگان مجلس ارائه کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: رئیس جمهور در نشست شب گذشته مطرح کرد که زیر بار شروطی که نمایندگان برایم گذاشته‌اند نمی‌روم چرا که شروط نمایندگان را خلاف اصل قانون اساسی می‌دانم.

سید بهلول حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با نشست شب گذشته مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: رئیس جمهور در این نشست بیان کرد طبق قانون اساسی رئیس جمهور می‌تواند در صحن علنی حضور یابد و گزارشی را به نمایندگان مجلس ارائه کند.

وی افزود: رئیس جمهور بیان کرد که برای حضور من در مجلس شرطی معین شده که اگر این شرط برپایه تعامل باشد این شرط را خواهم پذیرفت ولی به غیر از این من زیر بار شروط نمایندگان نخواهم رفت چرا که شروط نمایندگان را خلاف اصل قانون اساسی می‌دانم.

نماینده میانه تصریح کرد: رئیس جمهور در نشست شب گذشته بیان کرد که در روز جهارشنبه در راستای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز صحبت‌هایی را خواهم کرد.

عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تصریح کرد: شرط گذاشتن برای رئیس جمهور پیرامون حضورش در صحن علنی مجلس خلاف قانون اساسی و احمدی‌نژاد به عنوان رئیس جمهور مجری قانون اساسی است.

عضو کمیسیون عمران در مجلس عضو مجمع نمایندگان آذربایجان نماینده میانه در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر