کد خبر: 40400 A

نماینده میانه در دفاع از دولت؛

شهادت می‌­دهم وزیر آموزش و پرورش یکی از وزرای ارزشی و حزب‌الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و همیشه در خط ولایت و ارزش‌ها بوده و خواهد بود.

ایلنا- میانه: نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: روسای قوه قضائیه و قوه مقننه بهتر است در حیطه کاری خویش اظهار نظر کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید بهلول حسینی که در همایش فرهنگیان شهرستان میانه با وزیر آموزش و پرورش سخن می‌گفت، ضمن انتقاد از منتقدان رییس جمهوری گفت: به نظر بنده شخصی که بعد از مقام معظم رهبری جایگاه دوم را در کشور دارا است نباید مورد هجمه این و آن قرار گیرد.

وی افزود: نمره فضایل آقای احمدی‌نژاد حتماً از نمره مخالفانش بیشتر است و او فردی دلسوز و عدالت طلب است.

حسینی همچنین با تأکید بر حفظ جایگاه معلمی، به درخواست فرهنگیان اشاره کرد و گفت: زمانی که مجموعه آموزش و پرورش وزیر خود را آموزشی و پرورشی می‌دانند این موضوع مهمی است و چون شأن معلمی بزرگ است انتظار داریم این شأن حتماً حفظ شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: من شهادت می‌­دهم وزیر آموزش و پرورش یکی از وزرای ارزشی و حزب‌الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و همیشه در خط ولایت و ارزش‌ها بوده و خواهد بود.

حسینی با اشاره به بمباران مدارس میانه در دوران هشت سال دفاع مقدس، گفت: علیرغم اینکه دشمن تهدید کرده بود مناطق مسکونی شهر‌ها را بمباران خواهد کرد دانش آموزان مظلوم مدارس زینبیه و ثارالله با آگاهی از تهدیدهای دشمن و به جهت اینکه تهدید‌های دشمن را خنثی نمایند در سر کلاس‌ها حاضر شده و مظلومانه در بمباران ددمنشانه رژیم صدام به فیض شهادت نائل آمدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر