کد خبر: 40404 A

یک نماینده مجلس مطرح کرد:

آیا هم نوایی با ضدانقلاب و معاندین نظام جز با محوریت کروبی و موسوی صورت پذیرفت و لجاجت بر صدور بیانیه‌های متعدد هدفی جز فروپاشی نظام را دنبال می‌کند؟

سید مهدی موسوی‌نژاد نماینده دشتستان در مجلس نهم، به حبیب الله عسگراولادی عضو ارشد حزب موتلفه در خصوص اظهارات اخیرش درباره موسوی و کروبی نامه نوشت. این نماینده مجلس در این نامه نسبت به نگرانی اصولگرایان از مواضع اخیر عسگراولادی پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، در بخش‌هایی از نامه این نماینده مجلس آمده است:

جناب آقای عسکراولادی؛
آنگونه که فرموده‌اید موسوی و کروبی سران فتنه نیستند و نباید کسانی که سابقه در انقلاب دارند را به راحتی از دست داد.
خیل عظیم سوالات در مواجهه با این جملات ذهن انسان را آزار می‌دهد.

موسوی‌نژاد در ادامه این نامه آورده است: آیا پروژه تقلب برای اثرگذاری بر انتخابات و به انحراف کشانیدن افکار عمومی جز از جانب همین سران فتنه مطرح گردید؟ آیا گام‌های آغازین دعوت به شورش جز از طرف موسوی و کروبی و متاثر از نامه‌های سرگشاده و کنفرانس‌های خبری بازیگر و بازیگران بزرگ فتنه بود؟!

آیا هم نوایی با ضدانقلاب و معاندین نظام جز با محوریت کروبی و موسوی صورت پذیرفت و لجاجت بر صدور بیانیه‌های متعدد هدفی جز فروپاشی نظام را دنبال می‌کند؟ آیا قابل انکار است کسانی که حذف قید اسلام از جمهوری اسلامی ایران را مطرح می‌کنند سران فتنه‌اند؟

موسوی‌نژاد ضمن توصیه به عسگر اولادی در نامه خود از اظهارات وی اظهار نگرانی کرده و گفته است: ‌امیدوارم نظر حضرتعالی، روزنه امیدی برای عمر سیاسی پایان یافته سران فتنه و معاندین و فرصت طلبان داخلی ایجاد ننماید، و مسببین شرارت‌ها و آشوب‌های ۸۸ را دلگرم به تصورات باطل ننماید.

آنچه زعیم عالیقدر انقلاب از نخبگان و فعالان سیاسی مطالبه می‌کند خرد ورزی و بصیرت و تنویر افکار عمومی است. البته موضع گیری صریح شما در این خصوص نگرانی‌های سیاسیون اصولگرا را در خصوص ثبات مرد کهنه کار سیاسی اصولگرا بر مسیر انقلاب برطرف خواهد نمود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر