کد خبر: 42473 A

حداد عادل در رشت:

عزت، استقلال و آزادی ایران اسلامی مرهون مبارزرات خستگی ناپذیر امام راحل است که راه مبارزه با ظلم و استکبار را به ملت نشان داد/ توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در سی و چهار سال گذشته هیچگاه با دوران طاغوت قابل مقایسه نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با تٱکید بر اینکه ملت ایران اجازه دخالت به بیگانگان را نمی‌دهد، خاطر نشان کرد: ملت ایران در انتخابات سال آینده با سرافرازی راه امام راحل را ادامه می‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از رشت، غلام علی حداد عادل انقلاب اسلامی را بزرگترین هدیه الهی برای رهائی ملت ایران از یوغ بردگی استکبار و طاغوت عنوان کرد.

وی اظهار کرد: عزت، استقلال و آزادی ایران اسلامی مرهون مبارزرات خستگی ناپذیر امام راحل است که راه مبارزه با ظلم و استکبار را به ملت نشان داد و توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در سی و چهار سال گذشته هیچ گاه با دوران طاغوت قابل مقایسه نیست.

وی در ادامه با تبیین نقش محوری امام راحل در شکل پذیری و پیروزی انقلاب اسلامی،بیان داشت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند انقلاب اسلامی بی نام امام خمینی (ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست.

حداد عادل، دهه فجر را فرصتی برای حضور در انتخابات سال ۹۲ دانست و اذعان داشت: دشمنان تلاش می‌کنند از فرصت انتخابات سوءاستفاده کنند که ملت باید با بصیرت کامل برای انتخابات خیز بردارند.

وی با تٱکید بر اینکه ملت ایران اجازه دخالت به بیگانگان را نمی‌دهد، خاطر نشان کرد: ملت ایران در انتخابات سال آینده با سرافرازی راه امام راحل را ادامه می‌دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر