کد خبر: 43447 A

هادی حسینی در تذکر شفاهی:

از رهبر معظم انقلاب به خاطر صبرش در این ۷ سال تشکر می کنم/ نمایندگان مجلس امروز اعتقادشان به ولایت فقیه را به رأی می گذارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه امروز بغض رئیس مجلس بعد از ۷ سال ترکید، گفت: از رهبر معظم انقلاب به خاطر صبرش در این ۷ سال تشکر می کنم.

به گزارش خبرنگار  ایلنا، سیدهادی حسینی در تذکر شفاهی با بیان اینکه از رئیس جمهور تشکر می کنم که بغض ۷ ساله خود را رو کرد و معلوم شد که چه هست، گفت: از رئیس جمهور تشکر می کنم که بعد از 7 سال بغضی را که قرار بود بتراکند و تاکنون آن را در درون خود نگه داشته بود ترکاند و به مردم آن چیزی را که قرار بود معرفی کند امروز معرفی کرد و برگ آخر خود را نیز در روزهای پایانی مجلس رو کرد.

وی در ادامه افزود: من امروز از رئیس مجلس که رئیسی است که تابع ولایت مداری است و با بردباری توانست ولایت مداری خود را بار دیگر به نمایش بگذارد تشکر می کنم و همچنین از نمایندگان که امروز بردباری نشان داده اند و علاقه خود به خط سرخ ولایت را  بار دیگر به جهانیان ثابت کردند نیز تشکر می‌كنم.

عضو کمیسیون عمران مجلس خطاب به نمایندگان گفت: آقای لاریجانی توضیحات کامل و شفافی را به آقای احمدی نژاد دادند و دیگر لازم نیست نمایندگان تذکر بدهند و بهتر است نمایندگان مدت باقی مانده دولت را سربلند پشت سر بگذارند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

وی گفت:نمایندگان مجلس امروز اعتقادشان به ولایت فقیه را به رأی می گذارند.

استیضاح وزیر کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر