کد خبر: 4485 A

آصفری در گفت‌و گو با ایلنا؛

اصولگرایان باید اختلافات را در انتخابات ریاست جمهوری كنار بگذارند/ اصولگرایان امروز خط قرمزهای خود را فراموش و منیت را جایگزین آن كرده اند

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب كه انشقاق در جبهه پایداری به دلیل وجود جریان انحرافی نیست گفت: زیر پا گذاشتن خط قرمزها باعث دو دستگی  و انشقاق جبهه پایداری شده است.

محمد حسین آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این كه مشتركات اصولگرایان بسیار زیاد است گفت:مشتركات اصولگرایان ولایت مداری،قانون اساسی و مردم است كه باید به آنها پایبند باشند و اختلافات را در انتخابات ریاست جمهوری كنار بگذارند.

وی با بیان این مطلب كه در حال حاضر انشقاقی در جریان اصولگرایی ایجاد شده است افزود:اگر اصولگرایان به مشتركات خود احترام نگذارند احتمالا در ادامه راه با مشكلات اساسی مواجه خواهند شد.

آصفری گفت:اصولگرایان امروز خط قرمز های خود را فراموش و منیت را جایگزین آن كرده اند و اصولگرایان باید دغدغه مردم را مهمترین اصول خود قرار دهند.

نماینده اراك و كمیجان در مجلس شورای اسلامی  در پایان افزود:انشقاق در جبهه پایداری به دلیل وجود جریان انحرافی نیست بلكه زیر پا گذاشتن خط قرمزها باعث دو دستگی این جبهه شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر