کد خبر: 45718 A

طی تماس تلفنی با رئیس مجلس اعلام شد؛

آیت الله جواد فاضل لنکرانی و حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث تلخ ۲۲ بهمن قم را محکوم کرده و از حلم و بردباری دکتر لاریجانی تجلیل کردند.

آیت الله جواد فاضل لنکرانی و آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع تقلید ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث تلخ ۲۲ بهمن قم را محکوم کرده و از حلم و بردباری دکتر لاریجانی تجلیل کردند.

به گزارش ایلنا، آیت الله جواد فاضل لنکرانی در پی هتک حرمت نسبت به حرم شریف حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در یوم الله ۲۲ بهمن و اهانت به رئیس محترم مجلس طی تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی این اقدام زشت را به شدت محکوم کرد و آن را در راستای اهداف دشمنان خواند.

آیت الله جواد فاضل لنکرانی با بیان اینکه نبایستی تعدادی اندک حرمت رئیس قوه مقننه و نماینده قم را در شهر مرجعیت مورد اهانت قرار دهند، حرکت این افراد را اقدامی نادرست، شنیع و اهانت به آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در یوم الله ۲۲ بهمن عنوان کرد.

همچنین آیت الله العظمی نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در تماس تلفنی با رئیس مجلس، ضمن اظهار تالم و تاثر فراوان و فاجعه بار خواندن اتفاق ۲۲ بهمن قم، اقدام افرادی را که حرمت آستان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و سالروز جشن بزرگ انقلاب را رعایت نکردند، منزجر کننده خواند.

آیت الله العظمی نوری همدانی همچنین از حلم و بردباری رئیس مجلس تجلیل کردند و با بیان اینکه حضرتعالی از بیت مرجعیت و روحانیت و فرزند حوزه و نماینده اول مردم قم هستید، از حوادث تلخ ۲۲ بهمن ابراز تاسف کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر