کد خبر: 46961 A

سه‌شنبه هفته آینده:

سید شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات به سوالات محمدحسن آصفری نماینده محترم اراک، کمیجان و خنداب وعوض حیدرپور شهرضایی نماینده شهرضاپاسخ می‌دهد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی دوشنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات می‌آید.

به گزارش ایلنا، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (۲۹ و ۳۰ بهمن و ۱ اسفند) تشکیل جلسه می‌دهند.

بر اساس این گزارش اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات روز یکشنبه هفته آینده، رسیدگی به طرح‌ ساماندهی تخصیص ارز در شرایط اقتصاد مقاومتی و رسیدگی به طرح اصلاح تبصره(۱) ماده(۶۹) قانون تنظیم بخشی از مقررات ‌مالی دولت و رسیدگی به طرح اصلاح تبصره(۱) ماده(۸۹) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را در دستور کار قرار دارد.

همچنین روز دوشنبه سید شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات به سوالات محمدحسن آصفری نماینده محترم اراک، کمیجان و خنداب وعوض حیدرپور شهرضایی نماینده شهرضاپاسخ می‌دهد.

در روز سه‌شنبه هم اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات به طرح‌های تنفیذ بند(۵۱) قانون بودجه سال ۱۳۹۰ در قانون بودجه سال ۱۳۹۱ کل کشور، اصلاح بند(۸۸) قانون بودجه سال ۱۳۹۱ کل کشور رسیدگی می‌کنند.

کارگروه اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات صبح روز یکشنبه برای بحث و تبادل‌نظر پیرامون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشورتشکیل جلسه می‌دهد و صبح روز سه‌شنبه طرح یک‌فوریتی تنفیذ بند(۵۱) قانون بودجه سال ۱۳۹۰ کل کشور در قانون بودجه سال۱۳۹۱ بررسی می‌کند.

همچنین کارگروه عمومی و دفاعی این کمیسیون روز سه‌شنبه طرح کاداستررا مورد بررسی قرار می‌دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر