کد خبر: 49259 A

نماینده رودبار در مجلس:

باید در دوستی و دشمنی اعتدال داشت و باید برای حفظ منافع ملی از تندروی و کندروی پرهیز کنیم و باید از استدلال و تجربه دیگران بهره‌مند شویم.

ایلنا: نماینده رودبار در مجلس گفت: باید برای حفظ منافع ملی از تندروی و کندروی پرهیز کنیم و باید از استدلال و تجربه دیگران بهره‌مند شویم.

به گزارش خبرنگارایلنا، عطاالله حکیمی نماینده رودبار در نطق میان دستور با بیان این مطلب که برخی از جریان‌های سیاسی با تندروی‌ها و مصلحت اندیشی‌ها از اعتماد مردم سوءاستفاده کردند، گفت: برخی برای قدرت طلبی خود خون به دل مردم و رهبری کرده‌اند و کارکرد سیاسی آن‌ها نزد مردم به حداقل رسیده است.

وی ادامه داد: البته نباید احزاب را نفی کرد و برخی از احزاب متاسفانه به جریان خود نیز ضربه زده‌اند و با تندروی‌ها جریان سیاسی خود را با مشکل مواجه کردند.

حکیمی اظهار داشت: رفتارهای اجتماعی و سیاسی باید اسلامی باشد و مردم باید با تفکر اسلامی خود را ملاک قرار دهند که به سمت جریان‌های اسلامی سوق دهند.

وی تاکید کرد: باید در دوستی و دشمنی اعتدال داشت و باید برای حفظ منافع ملی از تندروی و کندروی پرهیز کنیم و باید از استدلال و تجربه دیگران بهره‌مند شویم.

وی گفت: سیره رهبری میانه روی است و در این برهه حساس باید پیوند مردم با جریان‌های سیاسی را براساس رهنمودهای رهبری برقرار کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر