کد خبر: 53805 A

حیدرپور در گفت‌و‌گو با ایلنا:

هنوز اعضای کمیسیون تلفیق برای حضور در کمیسیون تلفیق مشخص نشده و قرار است در اولین نشست هفته آینده در روز یک شنبه انتخاب می‌شوند.

ایلنا: عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز اعضای کمیسیون تلفیق برای حضور در کمیسیون تلفیق مشخص نشده و قرار است در اولین نشست هفته آینده در روز یکشنبه انتخاب می‌شوند.

عوض حیدر‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با سفر اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به جزایر سه گانه گفت: اجلاسی قرار است در جزایر سه گانه برگزار شود و در این اجلاس از مردم و مسوولان لشگری و کشوری و نمایندگان مجلس دعوت بعمل آمده شده تا در این اجلاس شرکت کنند.

وی در ادامه بیان کرد: اجلاس که به منظور حمایت از جزایر سه گانه ایرانی در روز‌های ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه برگزار می‌شود.

این نماینده مجلس در ادامه در خصوص بیانیه ضد ایرانی دولتمردان کشورهای خلیج فارس بیان داشت: ادعاهای این دولت‌ها بی‌اساس است و هیچ یک از مردم و دولتمردان ایرانی به این ادعا‌ها و اظهارات واهی توجه‌ای ندارند و این جزایر را جز خاک ایران می‌دانند و هیچ‌گاه از ایران جدا ناشدنی هستند.

نماینده سمیرم در مجلس اظهار داشت: اعضای کمیسیون امنیت ملی بدون توجه به این بیانیه‌ها در نظر دارد در حاشیه برگزاری اجلاس در جزایر سه گانه از این جزایر بازدید کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: همه اعضای کمیسیون در نظر داشتند در این اجلاس شرکت کنند، اما برخی نمایندگان این کمیسیون به دلیل اینکه رسیدگی به بودجه بر زمین نماند، لذا در این سفر دیگر اعضا را همراهی نمی‌کنند.

حیدر پوردر خصوص انتخاب اعضای کمیسیون برای شرکت در کمیسیون تلفیق گفت: هنوز اعضای کمیسیون تلفیق برای حضور در کمیسیون تلفیق مشخص نشده و قرار است در اولین نشست هفته آینده در روز یک شنبه انتخاب می‌شوند.

 

نماینده سمیرم در مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر