کد خبر: 57435 A

کاتب ارائه داد:

مبالغ پیشنهادی برای شورای نگهبان، وزارت کشور و نظارت مجلس به صورت علی الحساب و تنخواه در اختیار این سه دستگاه قرار خواهد گرفت لذا پیش بینی می‌شود تا اردیبهشت ماه سال ۹۲ این مبالغ به این سه دستگاه صد در صد تخصیص پیدا خواهد کرد

ایلنا:سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در مورد لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور گفت: شورای نگهبان، وزارت کشور و مجلس بر انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه کسری بودجه نخواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا،در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص لایحه سه دوازدهم قانون بودجه سال ۹۲ کل کشور قرائت شد.

غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: شورای نگهبان ۵۵میلیارد تومان، وزارت کشور ۹۰ میلیارد تومان و مجلس شورای اسلامی برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری ۲۵ میلیارد تومان پیشنهاد داده‌اند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه که کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این خصوص تصویب کرده بر مبنای پیشنهاد دولت در لایحه بودجه سال ۹۲ کل کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه دولت در لایحه بودجه سال ۹۲ برای نظارت مجلس در انتخابات ریاست جمهوری بودجه‌ای در نظر نگرفته تصریح کرد: چون دولت در لایحه بودجه سال ۹۲ برای وزارت کشور ۵۲ میلیارد تومان، شورای نگهبان ۳۵ میلیارد تومان و برای نظارت مجلس در انتخابات ریاست جمهوری بندی پیشنهاد نداده است به همین دلیل کمیسیون برنامه و بودجه مبلغ ۱۵ میلیارد تومان به صورت علی الحساب برای نظارت مجلس شورای اسلامی تصویب کردند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: مبالغ پیشنهادی برای شورای نگهبان، وزارت کشور و نظارت مجلس به صورت علی الحساب و تنخواه در اختیار این سه دستگاه قرار خواهد گرفت لذا پیش بینی می‌شود تا اردیبهشت ماه سال ۹۲ این مبالغ به این سه دستگاه صد در صد تخصیص پیدا خواهد کرد

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر