کد خبر: 63465 A

علی لاریجانی در جلسه شورای اداری استان بوشهر:

سرعت عمل و سطح ارائه خدمات در زلزله استان بوشهر نسبت به زلزله آذربایجان قابل توجه بود و مسائل سریع‌تر و بهتر ساماندهی شده بودند و فعالیت‌های اداری و اورژانسی صورت گرفته بود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان بوشهر گفت: در مجال اندکی که پیش آمد با مسوولان استان و مردم منطقه زلزله زده شهرستان دشتی دیدار و گفت و گو کردند و مسائل را از نزدیک مورد بررسی قرار دادند. مسوولان استان از زمان خیلی خوب استفاده کردند و در گفت و گو‌هایم با مردم به این نتیجه رسیدم که مردم از تلاش مسوولان محلی و استانی خشنود و خرسند هستند.
وی افزود‌: سرعت عمل و سطح ارائه خدمات در زلزله استان بوشهر نسبت به زلزله آذربایجان قابل توجه بود و مسائل سریع‌تر و بهتر ساماندهی شده بودند و فعالیت‌های اداری و اورژانسی صورت گرفته بود.
وی افزود: آقای پورفاطمی نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان نگرانی دارد که ساخت خانه‌های مردم با مساحت و طراحی فعلی با فرهنگ منطقه متناسب است یا خیر که امیدواریم دوستان ما در بنیاد مسکن هر چه سریع‌تر به حل این مساله بپردازند.
لاریجانی در ادامه خاطرنشان کرد: اخیرا کانونی برای ایجاد ساز و کاری مناسب برای مقابله با مسائل این چنینی تهیه شده است و به شورای نگهبان ارجاع  شده است که امیدواریم به زودی شورای نگهبان پاسخ مورد نظر را ارائه کند.
وی ایجاد یک سازمان و نهاد مشخص برای امداد و نجات را در کشور با توجه زلزله خیز بودن کشور ضروری دانست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر