کد خبر: 66548 A

بیرانوند در گفت‌وگو با ایلنا:

امیدوار هستیم که کاندیداهای اصولگرای ریاست جمهوری تا زمان ثبت نام کاندیدا‌ها به اجماع و همگرایی لازم برسند/ اصولگرایان باید برای گرفتن نتیجه مطلوب در انتخابات به یک همگرایی و همدلی دست پیدا کنند/ رقابت در دور یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در میان اصولگرایان خواهد بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اگر تعداد کاندیداهای اصولگرایان به همین منوال ادامه یابد قطعا انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد و میزان آرای اصولگرایان کاهش خواهد یافت.

بهرام بیرانوند در گقت‌وگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با تعدد و تکثر اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما امیدوار هستیم که کاندیداهای اصولگرا  تا زمان ثبت نام به اجماع و همگرایی لازم برسند. 
 
وی افزود: اصولگرایان باید بدانند که تا زمان ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری زمان زیادی باقی نمانده است و باید هرچه سریع‌تر و در راستای گرفتن نتیجه مطلوب در انتخابات به یک همگرایی و همدلی دست پیدا کنند. 
 
عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان با بیان این مطلب که رقابت در دور یازدهم انتخابات ریاست جمهوری در میان اصولگرایان خواهد بود اظهار داشت: ااگر تعداد کاندیداهای اصولگرایان به همین منوال ادامه باید قطعا انتخابات به دور دوم کشیده خواهد شد و میزان آرا اصولگرایان کاهش خواهد یافت. 
 
 نماینده مردم خرم آباد بیان کرد: برای ایجاد حماسه سیاسی در کشور لازم است زمینه برای حضور همه گروه‌ها و سلایقی که به ارزش‌های نظام و اصول انقلاب پایبند هستند در عرصه انتخابات ریاست جمهوری فراهم شود. 
 
 عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص حضور آیت الله هاشمی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هاشمی رفسنجانی با حضور در  انتخابات  قطعا ریسک بزرگی را انجام خواهد داد. 
 
بیرانوند در پایان خاطر نشان کرد: فراکسیون اصولگرایان مجلس در این زمان تمام سعی و تلاش خود را انجام خواهند داد تا درمیان اصولگرایان همگرایی ایجاد شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس نماینده مردم خرم آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر