کد خبر: 6684 A

لاریجانی در جمع خبرنگاران:

با هدایت و برنامه ریزی خوب شهرداری توانسته‌ایم مسیر جنگ را برای کسانی که در کار جنگ نبوده‌اند و امروز می‌خواهند دقتی بر این مساله داشته باشند باز کنیم.

رئیس قوه مقننه گفت: هنوز نتیجه نامه اعتراضی نمایندگان در رابطه با جعل نامه که از نمایندگان صورت گرفته بود را نداده‌ایم.


به گزارش خبرنگار ایلنا علی لاریجانی در حاشیه بازدید از باغ موزه دفاع مقدس واقع در پارک حقانی با حضور درجمع خبرنگاران گفت: شهرداری در باغ موزه دفاع مقدس تلاش کرده که گوشه‌های فداکاری‌های ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس را به تصویر بکشد و خوشبختانه در این باغ موزه از تکنولوژی‌های جدید نیز بهره‌های کافی برده شده است.


وی در ادامه گفت: با هدایت و برنامه ریزی خوب شهرداری توانسته‌ایم مسیر جنگ را برای کسانی که در کار جنگ نبوده‌اند و امروز می‌خواهند دقتی بر این مساله داشته باشند باز کنیم زیرا دقت در  چگونگی آغاز جنگ تا پایان حوادث بسیار مهم است.


رئیس قوه مقننه اضافه کرد: افرادی که دستشان در کار جنگ بوده مشخص است که بر باغ موزه دفاع مقدس نظارت داشته و در نظارت‌های خود دقت بسیاری نیز انجام داده‌اند که امروزه این حوادث را می‌توانیم با دقت و ظرافت مشاهده کنیم.


لاریجانی در ادامه خاطرنشان کرد: به نظر من کارهای انجام شده در باغ موزه دفاع مقدس از نظر تکنیکی و دقت محتوایی خیلی ارزشمند است و از قالیباف شهردار تهران که خود از فرماندهان جنگ بوده است نیز تشکر می‌کنم که توانسته یک میراث خوب را برای ملت ایران به یادگار بگذارد و این میراث زنده پرتحرکی برای جوانان خواهد بود که درک ملموسی از جنگ داشته باشند.


رئیس قوه مقننه در رابطه با فعالیت‌های عمرانی شهرداری در چند سال اخیر نیز اضافه کرد: همانطور که می‌بینید سیمای شهر تهران در این چند سال بسیار تغییر کرده است و این تغییر را می‌توان در مناطق جنوبی و شمالی شهر مشاهده کرد و کارهای بسیار ارزشمندی نیز در حال اجرا است.


رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه نامه اعتراض نمایندگان در هیات رئیسه الان در چه مرحله است گفت: هنوز در رابطه با اعتراض نمایندگان نتیجه‌ای اعلام نکرده‌ایم.


لازم به ذکر است که رئیس قوه مقننه بعدازظهر امروز به همراه شهردار تهران و جمعی از مسئولان شهرداری و سردار فضلی، طلایی و سرلشکر صفوی از تمامی غرفه‌های فاز دوم باغ موزه دفاع مقدس بازدید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر