کد خبر: 67819 A

دامای در گفتگو با ایلنا:

اگر می‌خواهند تجمع کنندگان را به مکان سرپوشیده انتقال دهند دیگر نمی‌توان به حضور مردم تجمع گفت/ این هیات رئیسه است که تصمیم قطعی را درباره تصمیمات حراست اتخاذ می‌کند.

نماینده مردم ساری گفت: اگر می‌خواهند تجمع کنندگان را به مکان سرپوشیده انتقال دهند دیگر نمی‌توان به حضور مردم تجمع گفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد دامادی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی درباره انتقال تجمع کنندگان از مقابل درب شمال مجلس به مکان دیگر گفت: من از تصمیم حراست مجلس اطلاعی ندارم و در جریان این موضوع نیستم اما این را می‌دانم که هر تصمیمی را حراست بگیرد قطعا به سمع هیات رئیسه می‌رسد و هیات رئیسه است که تصمیم قطعی را درباره تصمیمات حراست اتخاذ می‌کند.

وی در ادامه افزود: انتقال تجمع کنندگان به مکان دیگر به این معنا نیست که مردم نتوانند حرف‌های خود را به گوش مسئولین و نمایندگان خود برسانند بلکه نمایندگان همواره با آنان ارتباط دارند و می‌توانند مشکلات خود را در دیدارهای مردمی به نمایندگان خود مطرح کنند.

نماینده مردم ساری تصریح کرد: تاکنون تجمعاتی که مقابل درب شمال انجام شده اخلالی در امنیت و نظم ایجاد نکرده است و نمی‌دانم که چرا تجمع کنندگان را می‌خواهند انتقال دهند.

دامادی بیان داشت: تاکنون تجمعاتی که مقابل درب مجلس انجام می‌شده با نظم و آرامش خاصی همراه بوده و تجمع کنندگان با پلاکاردهایی که در اختیار خود داشتند نمایندگان و مسئولان را از برخی از مسائل کارگری، فرهنگی، اجتماعی و قضایی مطلع می‌کردند و اگر قرار است آنان را به مکان دیگری منتقل کنند این مکان نباید یک مکان سربسته باشد چرا که مکان سربسته نه مناسب تجمع کنندگان است و نه می‌شود در آنجا حرف‌ها را به گوش همگان رساند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر