کد خبر: 67847 A

طی پیامی؛

رئیس کمیسیون شورا‌ها وامور داخلی مجلس در پیامی به مناسبت روز کارگر گفت: قبول کار و مسئولیت لازمه زندگی شرافتمندانه در اجتماع بشری و بخشی بزرگ و مهم در زندگی انسان است.

رئیس کمیسیون شورا‌ها وامور داخلی مجلس در پیامی به مناسبت روز کارگر گفت: قبول کار و مسئولیت لازمه زندگی شرافتمندانه در اجتماع بشری و بخشی بزرگ و مهم در زندگی انسان است.

به گزارش خبرنگارایلنا؛ امیر خجسته نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور به مناسبت روز جهانی کار و کارگر پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یازدهم اردیبهشت ماه در هر سال تعلق به قشری دارد که زیربنائی‌ترین مفهوم زندگی انسان را خلق می‌کنند و با جوهره درونی و استعدادهای بالقوه و بالفعل خود تداوم زندگی را بسوی داشتن جامعه‌ای پویا و سالم که لازمه یک زندگی معقول و ایده آل است برای انسان و انسانیت رقم می‌زنند.

قبول کار و مسئولیت لازمه زندگی شرافتمندانه در اجتماع بشری و بخشی بزرگ و مهم در زندگی انسان است چرا که از کار می‌توان به جوهره درونی افراد پی برد و وقتی این گوهر گرانب‌ها آشکار شود و استعدادهای بالقوه به منصه ظهور برسد می‌توان به خودکفایی کامل دست یافت.

اینک در سالی که به تدبیر رهبر فرزانه و حکیم به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شده است، مسئولیت سنگین تحقق آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و منویات معظم له در عرصه‌های پیشرفت، تولید و نوآوری بر دوش کارگران پرتلاش و سرافرازی است که خدمت را عجین با خلاقیت نموده و برای ساختن ایرانی آباد و شکوه‌مند، از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند.

روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکو داشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتکش ایران اسلامی و به ویژه استان همدان که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه کشور را فراهم می‌نمایند تبریک گفته و با آرزوی توفیق و سربلندی همه این عزیزان، امیدوارم در «سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» با حرکت جهادگونه این قشر عظیم و با خلاقیت و نوآوری شاهد پیشرفت روزافزون ایران سرافراز اسلامی باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر