کد خبر: 69411 A

زارع در گفتگو با ایلنا:

تناقض در رفتار مسئولان نه تنها به بازگشت آرامش به اقتصاد کشور منجر نمی‌شود بلکه تنش‌ها را نیز افزایش می‌دهد/ دولت و وزارتخانه‌های مسئول باید از کاهش یا افزایش ناگهانی تعرفه‌ها خودداری کنند. دولت به جای اقدامات غیرکار‌شناسی به فکر کاهش تورم باشد.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت به جای اقدامات دور از کار‌شناسی که تورم را در جامعه بیشتر می‌کند به فکر کاهش بار مشکلات اقتصادی باشد.

رحیم زارع نماینده مردم آباده ‏خرم بید و بوانات در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی گفت: تناقض در رفتار مسئولان نه تنها کمک به بازگشت آرامش به اقتصاد کشور نمی‌کند بلکه تنش‌ها را نیز افزایش می‌دهد.

وی حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی را اقدامی غیر کار‌شناسی از سوی دولت دانست و افزود: دولت با حذف ناگهانی ارز از کالاهای اساسی سود کلان را به جیب محتکران و دلالان واریز کرد.

نماینده مردم آباده خرم بید و بوانات با تاکید بر اینکه دولت و وزارتخانه‌های مسئول باید از کاهش یا افزایش ناگهانی تعرفه‌ها خودداری کنند، تصریح کرد: قربانیان اصلی گرانی مردم هستند که با سخت شدن شرایط سلامتی زندگیشان تهدید می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: کالاهای اساسی مردم نباید با اقدامات دور از کار‌شناسی دچار افزایش قیمت شوند چرا که مردم برای ادامه زندگی خود مجبور به استفاده از این کالا‌ها هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر