کد خبر: 74725 A

پژمانفر در تذکر شفاهی:

بهانه نیروهای حراست برای بدرفتاری این بوده است که ساختمان فضای مجازی باید به وزارت ارتباطات تحویل داده شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با انتقاد از عملکرد نیروهای حراست و مدیران حوزه وزارت ارتباطات درخصوص ورود بدون حکم قضایی به محیط مرکز ملی فضای مجازی گفت: این ساختمان طی تشریفات قانونی به شورای عالی فضای مجاز داده شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصرالله پژمان فر در جلسه علنی امروز مجلس در تذکر شفاهی خود با اشاره به رعایت نکردن قانون از سوی نیروهای حراست و مدیران حوزه وزارت ارتباطات افزود: ورود افراد به ساختمان مرکز ملی فضای مجازی بدون حکم قضایی صورت گرفته است که این امر مغایر قانون است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد مدیران و نیروهای حراست حوزه وزارت ارتباطات با افراد مناسب نبوده تصریح کرد: بهانه نیروهای حراست برای بدرفتاری این بوده که ساختمان فضای مجازی باید به وزارت ارتباطات تحویل داده شود.

وی در ادامه گفت: وزیر ارتباطات باید بیش از این توجه کرده و اجازه برخوردهای فوق را به هیچ فردی ندهد چرا که صورت گرفتن این گونه اتفاقات مربوط به جریان های انحرافی می شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه خاطر نشان ساخت: جلسه ای به عنوان شورای عالی صورت نگرفته است و شورای اداری هم موضوع فوق را تایید نکرده اند، همچنین جلسه ای درخصوص برگشت ساختمان مذکور به وزارت ارتباطات تشکیل نشده و در صورت تشکیل جلسه نیز ابلاغ این مصوبه از لحاظ قانونی باید توسط رئیس شورا که رئیس جمهور است، ابلاغ شود که توسط دبیر صورت گرفته و غیرقانونی است.

پژمانفر افزود: شورای عالی فضای مجازی زیرمجموعه رهبری بوده و برگشت ساختمان به‌ وزارت ارتباطات در حوزه اختیارات شورای اداری نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر