کد خبر: 74731 A

زمانیان دهکردی در تذکر شفاهی:

بسیاری از طرح های عمرانی حوزه انتخابیه شهرکرد نیمه کاره رها شده و وزارتخانه های مسئول هیچ تعهدی برای انجام وظایف خود ندارند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بسیاری از طرح های عمرانی حوزه انتخابیه نیمه کاره رها شده و وزارتخانه های مسئول هیچ تعهدی برای انجام وظایف خود ندارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید زمانیان دهکردی در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی خود با اشاره به سوءمدیریت وزیر نیرو اظهار داشت: علی رغم پیگیری های مستمر تاکنون هیچ اقدامی درخصوص جلوگیری از اقدامات خلاف و حفر تونل ها در استان چهارمحال و بختیاری صورت نگرفته است.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس ضمن اشاره به اینکه متاسفانه تونل ها و پروژه های بسیاری در حوزه انتخابیه اش نیمه کاره رها شده اند، تصریح کرد: رفع مشکلات عمرانی استان چهارمحال و بختیاری نیازمند اقدام عملی از سوی مسئولان است. استان چهارمحال و بختیاری با انواع کمبودها در حوزه درمانی و بهداشتی روبرو است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه اصلاح بند زاینده رود جنوبی در استان چهارمحال و بختیاری از دستورات رئیس جمهور بوده است، عنوان کرد: تاکنون هیچ اقدام موثری در این زمینه انجام نشده است.

وی با اشاره به کوهستانی و صعب العبور بودن مناطق شهرکرد یادآور شد: ضرورت تحویل یک دستگاه بالگرد با توجه به توافقات به عمل آمده باید از سوی سازمان هلال احمر استان جدی گرفته شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد: وضعیت نامطلوب راه های ارتباطی حوزه انتخابیه در استان چهارمحال و بختیاری لزوم توجه وزیر راه و شهرسازی را نشان می دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر