کد خبر: 82389 A

فلاحی در نطق میان دستور:

بازسازی مناطق اهر و هریس بعد از عید امسال به علت عدم ارائه تسهیلات و افزایش قیمت مصالح نیمه‌کاره باقی مانده است و روستائیان با توجه به اعلام پایان کار پیمانکاران توسط بنیاد مسکن سردرگم و پریشان هستند.

نماینده اهر در مجلس گفت: بازسازی مناطق اهر و هریس بعد از عید امسال به علت عدم ارائه تسهیلات و افزایش قیمت مصالح نیمه‌کاره باقی مانده است و روستائیان با توجه به اعلام پایان کار پیمانکاران توسط بنیاد مسکن سردرگم و پریشان هستند.

به گزارش ایلنا، عباس فلاحی باباجان نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان ‌دستور خود در صحن علنی اظهار داشت:‌ ملت بیدار ایران اسلامی به عنوان حماسه‌‌سازان سیاسی با شور و شعور خود خواب را بر دشمنان ملت حرام و شادی را بر اردوی اسلام و سرزمین ولایت هدیه کرد.

وی با اشاره به زلزله اخیر اهر و هریس افزود: نظام جمهوری اسلامی در مناطق زلزله‌زده اهر و هریس گام‌های ارزشمندی را برداشته است، اما اگر این توازن در نوسازی مساکن روستایی به حق رعایت می‌شد، هرگز شاهد این خسارت عظیم نبودیم.

عضو کمیسیون عمرانی مجلس خاطرنشان کرد: سازندگی در این منطقه به نقطه‌ای رسیده است که اگر شیپور جشن پایان آن نواخته شود، بدترین خسارت به مردم منطقه وارد خواهد شد.

فلاحی تصریح کرد: بازسازی در منطقه اهر و هریس بعد از عید امسال به علت عدم ارائه تسهیلات و افزایش قیمت مصالح نیمه‌کاره باقی مانده است و روستائیان با توجه به اعلام پایان کار پیمانکاران توسط بنیاد مسکن سردرگم و پریشان هستند.

وی ادامه داد: در حال حاضر طرح آب روستایی، برق، تلفن و گازرساین به منطقه زلزله‌زده اهر و هریس توجه ویژه‌ای می‌خواهد، این در حالی است که بیمارستان هریس به مدرسه منتقل و چشم به راه اعلام وزارت بهداشت است و هنوز پیمانکار خاطی آن به مراجع قضایی نیز معرفی نشده است.

نماینده اهر و هریس در پایان با اشاره به مشکلات این منطقه خواستار رسیدگی ویژه توسط مسئولان مربوطه شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر