کد خبر: 82530 A

شمس اله بهمئی سخنگوی کمیسیون، علی مروی نایب رییس اول، سید حسین دهدشتی نایب رییس دوم، سید موسی احمدی دبیر اول و موسی احمدی نیز به عنوان دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس انتخاب شدند.

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس موضوع انتخاب هیئت رییسه این کمیسیون در دستور کار قرار گرفت، که در پایان اعضای هیئت رییسه و سخنگوی این کمیسیون با تغییراتی مواجه شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی امیرعباس سلطانی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس، گفت: در جلسه امروز(دوشنبه ۲۷ خرداد ماه) کمیسیون انرژی، موضوع انتخاب هیئت رییسه این کمیسیون در دستور کار قرار گرفت که در پایان، اعضای هیئت رییسه و سخنگوی این کمیسیون با تغییراتی مواجه شدند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، با بیان تغییرات ایجاد شده در هیئت رییسه کمیسیون انرژی، افزود: شمس اله بهمئی سخنگوی کمیسیون، علی مروی نایب رییس اول، سید حسین دهدشتی نایب رییس دوم، سید موسی احمدی دبیر اول و موسی احمدی نیز به عنوان دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس انتخاب شدند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، خاطر نشان کرد: در انتخابات هیئت رییسه کمیسیون انرژی، سید مسعود میرکاظمی با اکثریت آراء در ریاست این کمیسیون ابقاء شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر