کد خبر: 8623 A

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با ایلنا:

مردم دیگر برای نیاز به ارز به سراغ بازار نمی‌روند، برخی از مردم خانه، ماشین و زمین خود را می‌فروشند و ارز می‌خرند که نتیجه آن بالا رفتن قیمت ارز به صورت ثانیه‌ای است.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: ارزش پول ملی ما خیلی پایین آمده و این بسیار خطر ناک است.

حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص اوضاع نابسامان قیمت ارز عنوان کرد: مردم دیگر برای نیاز به ارز به سراغ بازار نمی‌روند، برخی از مردم خانه، ماشین و زمین خود را می‌فروشند و ارز می‌خرند که نتیجه آن بالا رفتن قیمت ارز به صورت ثانیه‌ای است.

عضو کمسیون اقتصادی مجلس گفت: این وضعیت خوبی برای کشور نیست و ارز یک پشتوانه برای پول کشور است، ارزش پول ملی ما خیلی پایین آمده و این بسیار خطر ناک است.

موسوی لارگانی ادامه داد: خیلی از پیمانکاران کار خود را‌‌ رها کرده‌اند، اگر این مسائل ادامه پیدا کند باعث می‌شود مسائل دیگر زیر سوال برود و متاسفانه شاهد بالا رفتن لحظه‌ای قیمت مواد خوراکی و غذایی و پوشاک و دیگر مایحتاج مردم هستیم.

وی خاطر نشان کرد: باید از تمامی کار‌شناسان حتی آنهایی که خارج از بدنه دولت هستند کمک بگیریم، دولت و مجلس نیز در این برهه از زمان باید اختلافات را کنار بگذارند و با تعامل با هم به وضع نابسامان اقتصادی موجود در کشور بپردازند.

وی در پایان اظهار کرد: کمسیون اقتصادی مجلس این موضوع را دستور کار خود قرار داده است و به صورت جدی پیگیری می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر