کد خبر: 90118 A

شکری در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی:

مطمئن باشید وابستگان قدرت و ثروت با اجیر کردن تعدادی معلوم‌الحال نمی‌توانند واقعیت را به شکل دیگری نشان دهند.

نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وزیر نیرو به دلیل عدم اهتمام برای احداث سد در منطقه گیلان به‌خصوص تالش بزرگ تاکید کرد: در استان گیلان که بزرگترین بارندگی را دارد به‌خصوص منطقه تالش بزرگ باید زمین‌های کشاورزی به علت بی‌آبی از بین برود.

به گزارش ایلنا، محمود شکری ضمن تبریک برای حلول ماه رمضان و سپاس از ملت ایران به پاس لبیک به دعوت رهبر انقلاب و خلق حماسه سیاسی گفت: آقای دکتر روحانی! یادمان باشد ملت خداجوی ایران اسلامی در همه عرصه‌های قبل و بعد از انقلاب صادقانه ولایتمداری خویش را ثابت کرده‌اند و همیشه پیرو راه رهبر عزیز بوده و مسئولیت مسئولین را در همه دوره‌ها دوچندان و این‌بار صدچندان کردند.

نماینده مردم تالش درمجلس شورای اسلامی ادامه این مبحث افزود: برای شما رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت دارم تا با به‌کارگیری نیروهای متخصص و کارآمد کابینه خود را تشکیل داده تا از طریق ارائه خدمات صادقانه به مردم دین خود را به انقلاب ادا نماید و دل رهبر و مردم را شاد و دشمنان اسلام را روزبه‌روز مأیوس کنند.

شکری همچنین تصریح کرد: از مردم تالش بزرگ نیز تشکر و قدردانی ویژه به پاس حضور فعال در پای صندوق‌های رای دارم.

وی تاکید کرد: در خانه ملت به شما مردم تالش بزرگ می‌گویم که مستحق خدمات صادقانه هستید و با ارائه گزارش کار مسئولان تالش بزرگ ثابت کردید که حاضر و ناظر بر عملکرد مسئولان هستید.

شکری همچنین تصریح کرد: بر سر حقوق شما با هیچ احدی معامله نخواهم کرد و با صاحبان قدرت و ثروت و متجاوزین به حقوق شما تا آخرین قطره خون مبارزه خواهم کرد.

وی ادامه داد: سازندگی و توسعه تالش بزرگ و رهایی از مظلومیت با دست توانمند شما و فرزندان شما انجام خواهد شد و با حمایت شما با قدرت از شما و حقوقتان دفاع خواهم کرد.

شکری در ادامه اظهارات خود همچنین گفت: مطمئن باشید وابستگان قدرت و ثروت با اجیر کردن تعدادی معلوم‌الحال نمی‌توانند واقعیت را به شکل دیگری نشان دهند.

وی تاکید کرد: در خانه ملت از مسئولان سایت‌های خبری سوال دارم، دفاع از حقوق مردم و گوشزد بی‌عدالتی به مسئولان امر به استناد کدام قانون باید مورد غوغاسالاری خبرنگاران شما باشد؟

شکری در ادامه این مطلب گفت: مطمئن باشید با این تهدیدها و تخریب‌ها نمی‌توانید نظارت مردم را زیر سوال ببرید.

این نماینده مجلس در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: به وزیر جهاد کشاورزی تذکر می‌دهم نسبت به واگذاری غیرقانونی زمین‌های منابع ملی به افراد غیرمستحق جلوگیری نمایند.

شکری با انتقاد از اینکه چرا وزیر جهاد کشاورزی با مسئولان خاطی برخورد نمی‌کند، تاکید کرد:‌ در استان گیلان که بزرگترین بارندگی را دارد به‌خصوص منطقه تالش بزرگ باید زمین‌های کشاورزی به علت بی‌آبی از بین برود.

عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: چرا برای احداث سد تاکنون اقدامی صورت نگرفته است؟

محمدرضا باهنر در انتهای نطق این نماینده مجلس با بیان اینکه زمان قانونی نطق وی به پایان رسیده است، گفت: یک دقیق و سی ثانیه در آفساید بودید!

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر