کد خبر: 90120 A

احمدی در تذکر شفاهی:

متأسفانه مناطق مرزی ما نیاز به پوشش دیجیتالی دارد و در شرایطی که هجمه رسانه ای دشمن هر روز گسترده تر می شود غفلت از آن آثار زیانبار فرهنگی را به همراه دارد لذا از ریاست صدا و سیما می خواهم که در پوشش مناطق مرزی کشورمان توجه کافی داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما گفت: متأسفانه مناطق مرزی ما از پوشش دیجیتالی برخوردار نیست و غفلت از این مهم آثار زیانبار فرهنگی را به همراه دارد.

به گزارش ایلنا، علی محمد احمدی در تذکر شفاهی ابتدا خطاب به خود و نمایندگان مجلس افزود: خلق حماسه 24 خرداد نشان داد که ملت ما ظرفیت بسیار بالایی برای دستیابی به قله های پیشرفت را دارند و در شرایطی که این ظرفیت در اختیار ملت ما قرار دارد بنا به توصیه مقام معظم رهبری و رویکرد منتخب لازم است همه تلاش کنیم بذر امیدی که در دل مردم پاشیده شده را تقویت کنیم.

نماینده مردم دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نباید از همین آغاز با رویکردها و جهت گیری هایی که بوی تفرقه و منجر به کندی حرکت دولت می شود را انتخاب کنیم که این مهم فرصت ها را برای ملت ایران محدود می کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ضمن تشکر از خدمات دولت نهم و دهم تصریح کرد: باید تمام همت خود را برای همکاری نسبت به ارتقاء برنامه های دولت جدید به کار گیریم.

وی در تذکر دیگری خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما افزود: متأسفانه مناطق مرزی ما نیاز به پوشش دیجیتالی دارد و در شرایطی که هجمه رسانه ای دشمن هر روز گسترده تر می شود غفلت از آن آثار زیانبار فرهنگی را به همراه دارد لذا از ریاست صدا و سیما می خواهم که در پوشش مناطق مرزی کشورمان توجه کافی داشته باشند.

احمدی در تذکری به وزیر نیرو در خصوص بهسازی شبکه های توزیع پست های تقویت در مناطق گرمساری استان ایلام توجه داشته باشد متأسفانه در حال حاضر دمای هوای بالای ۵۰ درجه است و افت فشار و زیان هایی که به مردم ما از این رابطه وارد می شود قابل توجه است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن درخواست از وزیر ورزش و جوانان گفت: وزیر ورزش و جوانان باید اعطای وام ازدواج جوانان را تسهیل کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر