کد خبر: 91251 A

حسینیان در تذکر شفاهی؛

هتک حرکت به خانم محجبه تهرانی باید پیگیری شود/هیات رئیسه کسانی که قرارداد ننگین تعلیق غنی سازی را به ما تحمیل کردند به یاد داشته باشد و آنها نباید در مجلس حضور یابند زیرا قطعا این مجلس حزب اللهی عکس العمل نشان خواهد داد.

نماینده مردم تهران در تذکر شفاهی خواستار پیگیری اقدامات نیروی انتظامی و قوه قضاییه درارتباط با هتک حرمت به یک خانم محجبه تهرانی شد.

به گزارش ایلنا، روح ا... حسینیان در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه 31) در تذکر شفاهی خود با اشاره به اصل 67 قانون اساسی با بیان اینکه نمایندگان به قرآن مجید سوگند خوردند که در حریم اسلام دفاع کرد، گفت: چند روز گذشته در ماه رمضان یک خانم محجبه به خانمی لاابالی و مبتذل تذکر داده بود توسط آن خانم بدحجاب مورد ضرب و شتم قرار گرفته و چادر از سرش کشیده شده بود و این اتفاق روبروی نیروی انتظامی رخ داده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چه حرمتی بالاتر از اینکه زن فاطمی که به وظیفه اش عمل کرده مورد گستاخی و تجاسر قرار گیرد، افزود: مجلس به این امر باید حساسیت نشان دهد. اگر این خانم مورد هتاکی یک فرد مومن قرار گرفته بود حساسیت نشان می دادید اما چرا الان عکس العملی نشان نمی دهید.

وی با بیان اینکه از هیات رئیسه می خواهم که این موضوع پیگیری شود ادامه داد: باید بررسی شود که نیروی انتظامی قوه قضاییه در این رابطه چه کرده، این اقدامات از پیش برنامه ریزی شده است و قصد دارند نیروهای مذهبی را تخریب کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به مراسم تحلیف رئیس جمهور گفت: مسئولیت برگزاری جلسه تحلیف ریاست جمهوری به عهده مجلس است، مجلس هم باید مسئولیت مهمانان را بر عهده گیرد و دولت جدید هم تا قسم یاد نکرده رئیس جمهور قانونی نیست.

حسینیان با اشاره به اظهارات مطرح شده در مورد حضور یک فرد انگلیسی یا ایتالیایی و یا یکی از سران فتنه در این جلسه تحلیف ادامه داد: ما نباید ماجرای عاشورای سال ۸۸ و کاری که شورشگران در روز قدس انجام دادند و سران فتنه از آنها حمایت کردند را فراموش کنیم.

وی با بیان اینکه دیشب رهبر معظم انقلاب پس از گذشت چند سال از ماجرای فتنه بازهم ناراحتی خود را ابراز کردند تاکید کرد: نباید به این زودی این مساله را فراموش کنیم و مهمانان حتما باید با مجلس هماهنگ شوند و هیات رئیسه نیز باید این دو نکته را مخصوصا کسانی که قرارداد ننگین تعلیق غنی سازی را به ما تحمیل کردند به یاد داشته باشد و آنها نباید در مجلس حضور یابند زیرا قطعا این مجلس حزب اللهی عکس العمل نشان خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر