کد خبر: 91276 A

بشیری در تذکر شفاهی:

افرادی که در سال ۸۸ آنگونه قیل و قال انجام داده‌اند، یقیناً امروز روسیاه هستند بنابراین باید توبه کرده و به وحدت ملی تمامی مردم ایران ملحق شوند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تشکر و قدردانی از ملت شریف ایران به خاطر حضور حداکثری در روز ۲۴ خرداد ۹۲ در پای صندوق‌های رأی، گفت: دشمنان نظام بدانند ملت ایران، ملتی روشنفکر، آگاه و انقلابی بوده و همیشه برای رسیدن به مقاصد و اهداف بلند خود از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کرده است.

به گزارش ایلنا، فرهاد بشیری در تذکر شفاهی خود ابتدا با تشکر و قدردانی از ملت شریف ایران به خاطر حضور حداکثری در روز 24 خرداد 92 در پای صندوق‌های رأی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری تمامی بدخواهان ملت اسلامی، آرمان شهیدان، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب را مأیوس کرد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان نظام بدانند ملت ایران، ملتی روشنفکر، آگاه و انقلابی بوده و همیشه برای رسیدن به مقاصد و اهداف بلند خود از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کرده است.

وی با تقدیر از کاندیداهای ریاست جمهوری به دلیل تبریک به رئیس جمهور منتخب تصریح کرد: از کاندیداهای ریاست جمهوری و هواداران آنها در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین از کاندیداهایی که مصلحت را در کناره‌گیری دانستند، به ویژه غلامعلی حدادعادل تشکر ویژه‌ای داریم.

بشیری اظهار کرد: حضور رئیس جمهور منتخب در مجلس کاری زیبنده بود لذا انتظار می‌رود کارهای بعدی توسط نمایندگان مجلس تکمیل شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: ‌افرادی که در سال ۸۸ آنگونه قیل و قال انجام داده‌اند، یقیناً امروز روسیاه هستند بنابراین باید توبه کرده و به وحدت ملی تمامی مردم ایران ملحق شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر