کد خبر: 9847 A

با اشاره به آزادی گروگان‌های هلال احمر مطرح شد؛

مذاکراتی که با مسئولین دولت و پارلمان لیبی انجام شد از رییس پارلمان نیز درخواست شد که در این زمینه کمک لازم را داشته باشد که ابتدا تماس‌های تلفنی را برقرار کردند و بعد شب گذشته مطلع شدم که این مسئولان آزاد شدند.

علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی از دولت و پارلمان لیبی به دلیل اقدامات لازم جهت آزادی گروگان‌های هلال‌احمر ایران تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، رییس مجلس شورای اسلامی در نطق امروز خود در جلسه علنی مجلس، اظهار داشت: هیات هفت نفره مسئولان هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران طی ماموریتی که از سوی هلال‌احمر داشتند به لیبی رفته بودند که متاسفانه گرفتار اقدامات ربایش گروه‌های تروریستی شده بودند.

وی تصریح کرد: مذاکراتی که با مسئولین دولت و پارلمان لیبی انجام شد از رییس پارلمان نیز درخواست شد که در این زمینه کمک لازم را داشته باشد که ابتدا تماس‌های تلفنی را برقرار کردند و بعد شب گذشته مطلع شدم که این مسئولان آزاد شدند.

لاریجانی افزود: از خانواده این مسئولان که با صبوری این مدت را تحمل کردند تشکر می‌کنم و آرزوی توفیق برای این عزیزان دارم و از دولت لیبی نیز سپاسگزاریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر