کد خبر: 9915 A

قاضی‌پور:

اگر استیضاح انجام نشد وزیر و ورزش و جوانان عدالت را رعایت کند چرا که هر جا عدالت است امنیت هم پدید می‌آید. به عنوان مثال آذربایجان غربی یک تیم دسته اولی هم در فوتبال کشور ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ورزش ایران تنها برای دو تیم استقلال و پرسپولیس نیست، تاکید کرد: پس گرفتن استیضاح در شأن مجلس نیست.

به گزارش ایلنا، نادر قاضی‌پور در تذکر خود درباره استیضاح وزیر ورزش گفت: بنابر قانون تذکر، سوال، استیضاح، تحقیق و تفحص و بررسی عدم کفایت رئیس جمهور حق قانونی نمایندگان است و نباید برخی نمایندگان این حق را از بقیه نمایندگان سلب کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس برای عموم ملت است افزود: ورزش ایران تنها برای دو تیم استقلال و پرسپولیس نیست و در این میان بحث جوانان مطرح است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی از قومیت‌ها، گویش‌ها و استان‌های مختلف تشکیل شده افزود: نباید کل اعتبارات ورزش کشور در دو تیم فوتبال تهرانی هزینه شود و اجازه رشد به جوانان سایر استان‌های کشور هم داده شود.

قاضی‌پور پس گرفتن استیضاح وزیر ورزش و جوانان اشتباه خواند و گفت: هر چند نمایندگان در بیان رای خود آزاد هستند اما پس گرفتن استیضاح در شأن مجلس نیست.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور از اقدام مجلس سوءاستفاده می‌کند گفت: وی در برابر مصاحبه تلویزیونی خود به نمایندگان اجازه جواب نمی‌دهد و مجلس و رئیس مجلس را زیر سوال می‌برد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اعتبار ورزش کشور برای ۷۰ میلیون ایرانی است تصریح کرد: اگر استیضاح انجام نشد وزیر و ورزش و جوانان عدالت را رعایت کند چرا که هر جا عدالت است امنیت هم پدید می‌آید. به عنوان مثال آذربایجان غربی یک تیم دسته اولی هم در فوتبال کشور ندارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر