کد خبر: 99218 A

رئیس كمیسیون امنیت ملی:

کشورهای اسلامی باید خود را از دام صهیونیست و امریکا رها کنند و نمایندگان کنگره آمریکا باید بدانند که هیچگونه خللی در ایران نمی‌توانند ایجاد کنند و شرکت مردم در انتخابات 22 خرداد دلیل قاطعی برای این سخن است.

 نماینده بروجرد در مجلس گفت: خط قرمز ما سلاح هسته‌ای است و قدرت‌های جهانی باید از سمت اسرائیل نگران باشند که با سلاح‌های خود امنیت جهان را به خطر می‌اندازند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علاءالدین بروجردی در نطق امروز خود در مجلس بیان کرد: اگر مصر به جای پای نهادن در کج‌راهه آمریکا از رهنمودهای رهبری و تجربه انقلاب اسلامی بهره می‌گرفت امروز شاهد اوضاع کنونی این کشور نبودیم.

وی ادامه داد: راهبرد آمریکا و رژیم صهیونیستی درگیر نمودن کشورهای اسلامی در جنگ‌های داخلی است و نمونه آن را می‌توان در سوریه دید و همچنین امنیت لبنان که اکنون به خطر افتاده است.

بروجردی ابراز داشت: کشورهای اسلامی باید خود را از دام صهیونیست و امریکا رها کنند و نمایندگان کنگره آمریکا باید بدانند که هیچگونه خللی در ایران نمی‌توانند ایجاد کنند و شرکت مردم در انتخابات 22 خرداد دلیل قاطعی برای این سخن است.

بروجردی در ادامه، سیاست‌های جمهوری اسلامی را در زمینه هسته‌ای بسیار شفاف و صادقانه خواند و گفت ما مخالف جدی سلاح هسته‌ای هستیم و سلاح هسته‌ای هیچ جایگاهی در استراتژی دفاعی ایران ندارد.

وی ادامه داد: خط قرمز ما سلاح هسته‌ای است و قدرت‌های جهانی باید از سمت اسرائیل نگران باشند که با سلاح‌های خود امنیت جهان را به خطر می‌اندازند.

در ادامه وی به ظرفیت‌های فعالیت در عرصه جهانی مانند جنبش عدم تعهد که ایران ریاست آن را برعهده دارد اشاره کرد و گفت برای دولت کنونی آرزوی موفقیت می‌کنم و ما مجلسیان هم با یک دیپلماسی فعال پارلمانی دولتیان را یاری خواهیم کرد.

نماینده بروجرد به 6300 شهید استان لرستان اشاره کرد و گفت این استان با داشتن 5/13 میلیارد آب روان فاقد یک سد روان است.

وی در پایان با عرض تبریک مجدد به رئیس جمهور از وی خواست که رفع کاستی‌های موجود در استان لرستان را در اولویت خویش قرار دهد و بتواند با حل مشکل بیکاری سبب رضایت در میان اقشار جامعه باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر