کد خبر: 99330 A

سلطانی در تذکر شفاهی:

عدم پیشرفت فیزیکی بیمارستان 220 تختخوابی بروجن با توجه به فرسوده بودن این بیمارستان موردی است که وزیر راه و شهرسازی باید برای رفع آن اقدام جدی انجام دهد.

نماینده مردم بروجن در مجلس، خطاب به وزیر بهداشت در مورد وضعیت شبکه بهداشت و درمان بروجن، گفت: بیمارستان بروجن به یک آژانس تلفنی برای انتقال بیماران به مراکز درمانی تبدیل شده و بسیاری از بیماران در مسیر جاده جان خود را از دست می دهند.

به گزارش ایلنا، امیرعباس سلطانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 شهریور) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نیرو در مورد کمبود آب شرب استان چهارمحال بختیاری خصوصا شهرستان بروجن، گفت: بیش از 10 درصد آب کشور توسط شهرستان بروجن تأمین می شود همچنین بالا بودن نیترات موجود در آب سلامتی مردم را به مخاطره انداخته است بنابراین لازم است در این راستا اقدام جدی صورت گیرد.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر بهداشت در مورد وضعیت اسفناک شبکه بهداشت و درمان و مدیریت بیمارستان بروجن، افزود: مسائلی همچون کمبود پزشکان متخصص در تمام زمینه‌ها از مشکلات بهداشتی این منطقه است به طوری که بیمارستان به یک آژانس تلفنی برای انتقال بیماران به مراکز درمانی تبدیل شده و بسیاری بیماران در مسیر جاده جان خود را از دست می دهند.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: عدم پیشرفت فیزیکی بیمارستان 220 تختخوابی بروجن با توجه به فرسوده بودن این بیمارستان موردی است که وزیر راه و شهرسازی باید برای رفع آن اقدام جدی انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر نیرو در مورد تعطیلی پروژه های آبی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه آب سبزه کوه که بیش از 18 سال شروع شده است تنها 5 درصد پیشرفت داشته که لازم است اقدام جدی نیز در این زمینه صورت گیرد.

سلطانی خطاب به وزیر کشاورزی در مورد عدم پرداخت پول کشاورزان گندم کار گفت: با توجه به مشکلات عدیده این کشاورزان و به منظور حمایت از تولید ملی لازم است که توجه جدی در این زمینه صورت گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر