کد خبر: 67855 A

صالحی در جمع خبرنگاران:

ما می‌توانیم اهداف والای خود را نشر دهیم و اوضاع مطابق با آنچه دشمنان می‌خواهند پیش نرود چرا که غربی‌ها نمی‌خواهند واقعیت‌ها بازگو شود و در مقابل، ما سعی می‌کنیم واقعیت‌ها را برای دوستداران اسلام بیان کنیم.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: برای حل بحران سوریه در حال پیگیری‌های لازم هستیم تا پیشنهاد "محمد مرسی" رئیس‌جمهوری مصر برای حل بحران سوریه عملی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در سالن اجلاس علما و بیداری اسلامی علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه برگزاری نشست نوبت بعدازظهر این اجلاس و با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به تاثیر برگزاری این نشست‌ها در توطئه‌های دشمنان جهان اسلام گفت: برگزاری این نشست‌ها نشان می‌دهد که ما می‌توانیم اهداف والای خود را نشر دهیم و اوضاع مطابق با آنچه دشمنان می‌خواهند پیش نرود چرا که غربی‌ها نمی‌خواهند واقعیت‌ها بازگو شود و در مقابل، ما سعی می‌کنیم واقعیت‌ها را برای دوستداران اسلام بیان کنیم.

صالحی در ادامه افزود: تا کنون چند جلسه با حضور وزرای خارجه داشته‌ایم که یکی از این جلسلات با روسای جمهوری کشورها بوده و ما در حال پیگیری هستیم تا پیشنهاد محمد مرسی برای حل بحران سوریه عملی شود.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: همان طور که امروز اعلام کردیم، پیشنهاد شد جلسه چهارجانبه وزیران خارجه چه در ایران چه در هر کشور دیگری برگزار شود، آمادگی لازم را برای آن داریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر