کد خبر: 7210 A

در پی شهادت خبرنگار پرس تی وی در دمشق:

رسانه‌های گروهی در سخت‌ترین شرایط در تلاش برای عمل به وظیفه سنگین و خطیر خود در انعکاس واقعیت‌ها و حقایق به افکار عمومی هستند و توسل به خشونت و اقدامات تروریستی هرگز نمی‌تواند مانعی در مقابل آشکار شدن حقایق اوضاع سوریه برای مردم باشد.

دستیار ویژه وزیر خارجه ایران انفجارهای تروریستی روز چهارشنبه در شهر دمشق که منجر به شهادت خبرنگار شبکه پرس تی وی و مجروح شدن مدیر دفتر شبکه العالم شد را به شدت محکوم کرد و با خانواده خبرنگار شبکه پرس تی وی ابراز هم‌دردی کرد.

به گزارش ایلنا، رامین مهمان‌پرست، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: رسانه‌های گروهی در سخت‌ترین شرایط در تلاش برای عمل به وظیفه سنگین و خطیر خود در انعکاس واقعیت‌ها و حقایق به افکار عمومی هستند و توسل به خشونت و اقدامات تروریستی هرگز نمی‌تواند مانعی در مقابل آشکار شدن حقایق اوضاع سوریه برای مردم باشد.

او مسوولیت این گونه اقدامات تروریستی را متوجه کشور‌ها و طرف‌هایی دانست که درصدد ناکامی تلاش‌های داخلی و منطقه‌یی برای حل و فصل مسائل این کشور از طریق روند سیاسی و مذاکره و بدون مداخله خارجی هستند و خاطرنشان کرد: تشدید اوضاع امنیتی و اقدامات تروریستی و مسلحانه همراه با مداخلات بیگانه هیچ کمکی به حل مسائل سوریه نمی‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر