کد خبر: 8547 A

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با ایلنا:

از طریق دولت سوریه و رایزنی با کشورهای همسایه و تاثیر گذار منطقه در حال مذاکره هستیم اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با توجه به ضرورت و اهمیت سلامتی گروگان‌های ایرانی در سوریه و لیبی، کمیسیون امنیت ملی بصورت مستمر در حال پی گیری آزادی این عزیزان می‌باشد.

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت گروگان های ایرانی در سوریه و لیبی اظهار کرد: ‏ اخیرا جلسه‌ای بین رییس کمیسیون امنیت ملی کشورمان با همتای سوری برگزار شد که در این جلسه بر ضرورت آزادی گروگان‌ها به هر نحو ممکن تاکید گردید و این موضوع به صورت جدی در کمسیون امنیت ملی دنبال می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در آخرین گفت‌وگویی که با مسولین سوری داشتیم از سلامتی آنان باخبریم اما همچنان سرنوشت گروگان‌ها نامعلوم است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: از طریق دولت سوریه و رایزنی با کشورهای همسایه و تاثیر گذار منطقه در حال مذاکره هستیم اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.
وی ادامه داد: همچنان مذاکره ادامه دارد و تمام توان و تلاشمان را به کار می‌گیریم تا به آزادی این عزیزان منجر شود.

سخنگوی کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین تصریح کرد: کمیسیون از تمامی سازمان‌های مردم نهاد انتظار دارد به موضوع گروگان‌های ایرانی ورود پیدا کرده و برای دفاع از حقوق بشر و دفاع از سلامتی انسان‌های بی‌گناه تلاش کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر