کد خبر: 1170 A

احمدی نژاد:

دولت به اصول خود یعنی عدالت، مهرورزی، خدمتگزاری، تلاش برای اعتلای كشور و پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب همچنان وفادار است.

رئیس جمهور گفت: دولت به اصول خود یعنی عدالت، مهرورزی، خدمتگزاری، تلاش برای اعتلای كشور و پایبندی به اصول و ارزشهای انقلاب همچنان وفادار است.

به گزارش ایلنا،محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در دیدار اعضای هیات دولت با رهبر معظم انقلاب با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بخش های علم و فناوری، بهداشت و درمان، سیاست خارجی، دفاعی، اطلاعات، فرهنگ، صدا و سیما، میراث فرهنگی، هسته ای، آموزش عالی، آموزش و پرورش، مخابرات و محیط زیست تاكید كرد در بخش های مختلف اقدامات خوب و برجسته ای انجام گرفته است.

آقای احمدی نژاد همچنین به تدوین بودجه انقباضی در سال جاری اشاره كرد و افزود: این بودجه انقباضی به گونه ای طراحی شده كه به كارهای عمرانی و بخش های تولید و اشتغال آسیبی نرسد.

آقای احمدی نژاد، اقدامات و زحمات ستاد تدابیر به ریاست معاون اول را برای مقابله با فشارهای اقتصادی، بسیار خوب و نتیجه بخش خواند و خاطرنشان كرد: دولت معتقد است كه در شرایط كنونی یكی از مسائل ضروری، تمركز مدیریت در اجرا است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر